Diablo 3 Rise of the Necromancer Stoklarda!
Diablo 3 Rise of the Necromancer Stoklarda!
Knight Online Klan Turnuvası 2017 Yolda!
Knight Online Klan Turnuvası 2017 Yolda!
Hemen Daha Ucuza Kostüm Almak için Tıkla!
Hemen Daha Ucuza Kostüm Almak için Tıkla!
PUBG Alana 5 TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!
PUBG Alana 5 TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Strike of Kings Kuponları Stoklarda!
Mobil Ödeme Aktif!
Mobil Ödeme Aktif!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Far Cry 5 Ön Sipariş Avantajlarıyla!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Battlefield 1 Sadece 129 TL!
Tüm Oyunlar


Anger of Kingdoms

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   200 Elmas
    GPay EPin üzerinden yüklenir
50
10.00 TL
   400 Elmas
    GPay EPin üzerinden yüklenir
100
20.00 TL
   800 Elmas
    GPay EPin üzerinden yüklenir
200
40.00 TL
   2000 Elmas
    GPay EPin üzerinden yüklenir
500
100.00 TL
   4000 Elmas
    GPay EPin üzerinden yüklenir
1000
200.00 TL
   10000 Elmas
    GPay EPin üzerinden yüklenir
2500
500.00 TL

        Anger of Kingdoms ortaçağ epik fantezi temalı ve anlık panoramik ulusal savaş stratejisi oluşturan online bir oyundur.

       Anger of Kingdoms savaşmodu geleneksel taktiklerle atılım yapılması, tüm atak savaş sistemini başlatabilir. Her savaş alanında, oyuncular birçok kere beş generalle savaşa katılabilir. Bütün gruplar yapılandırılır, her iki tarafta savaş pozisyonlarını alır. Askeri taktiklerin farklı olduğundan dolayı savaş başlamadan önce oyuncular kendine özgü savaş emirlerini değiştirebilirler. Ek olarak; savaş sistemine gerçek operasyon teknikleriyle katılırlar. Oyuncular savaş alanındaki gerçek durumlarına ihtiyaç duyarlar, öndeki grup ordulara emir verir. Savaş taktiklerini doğru seçmek oyun içindeki etkisini artırır.
Ülke savaşları öncelikli olan “Anger Of Kindoms”da arazi sistemi önemlidir; ek sahne ve dünya haritasındaki savaşlarda arazi farklılık gösterir. Üç krallığın tarihindeki arazilere benzemektedir. Nehirler ve farklı savaş alanları ile savaşın tadına varın! 
Arazi Çeşitleri
“Anger Of Kingdoms”da toplam 4 arazi çeşidi vardır: Göl, dağ, ova ve şehir.
● Arazi Hareketi
Bazı komutan ve arazilerin karşılık gelen özel savaş taktikleri vardır ve arazi üzerinde büyük güç bulunur. Özel savaş taktiği “şehir atağı” ve “şehir saldırısı” ortaya çıkar. Atak ve saldırı savaş taktiği normalden daha güçlüdür.

Karakter Tanıtımı
Gorm İmparatorluğu
       Antik çağlarda, hiç bir kişi Gorm halkı gibi zenginliği ve gücü bilmezdi. Değerli maden kaynakları ile kutsanmış olan Gorm İmparatorluğu komşularını hem ekonomik hem de askeri açıdan gölgede bırakıyordu. İmparatorluğun üstünlük duygusu yakında düpedüz saldırganlığa dönüşecek, sonsuza kadar kıtayı yeniden şekillendirecek bir savaş kıvılcımı idi. İmparator Ocleon askerlerini güç kazanma girişimi için kuzeye ilerletiyor ki iki olası komşu birleşebilsin...Nords ve Albion Krallığı. Saygı duyulası bu deneyimde, Gorm İmparatorluğu kıtanın bütünlük içinde olduğunu iddia edebileceği güne yavaş yavaş hazırlanıyor. 
 
Nords İttifak
        Bu tarihi arazide kuzey Nords’ların ilk insanlıklarına kadar olan köklerini izleyebilirsiniz. Akılda basit ama vücutta güçlü olan Nords’lar geçim için gerekli olandan fazlasına gerek duymamıştır. Gorm İmparatorluğu ile olan savaş herşeyi değiştirdi. Güney komşusuna güvenmek zorunda kalma ihtiyacı utanç vericiydi, Nords ittifak liderleri asla çaresizlik ve bağımlılık pozisyonlarına girilmeyeceğine söz verdiler. Kuzey’in eski savaşçıları tekrar uyandı: Savaşa hazırlık davul sesleri uzaktan bile duyuluyor. Bir zamanlar basit ve huzurlu Nords’lar artık komşularını ele geçirmeyle yükümlü. İlk nereden vuracaklar? 
 
Albion Krallığı
         Albion halkı artık tüm arazide ekonomik açıdan en gelişmiş olarak bulunmaktadır. Doğa ile kutsanmış Albion Krallığı derin su limanlarının gücü büyüdü ve ticaret için kendi püf noktası aracılığıyla etkilemektedir. Her zaman doğuya doğru komşular ile söylentiler edildi, ama Gorn İmparatorluğunun en son hamlesi en önemli tüccarlara endişe verici oldu. Nords sonradan saldırıya uğradıkları zaman, Kral Arkan büyüyen rakibin ilerlemesini bastırmak için mükemmel bir fırsat gördü aynı zamanda eleştirmenlerinide susturmuş oldu. Şimdi bir çıkmaza sıkışmış olan krallık merkantilizmin uğruna fethetmeye devam etmek isteyenler ve kalıcı barış gerçekleştirmek isteyenler olarak bölünmüştür.

Hemen kaydol ve oyuna başla!


,

 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme