GB Teslimat Noktamız Değişti!
GB Teslimat Noktamız Değişti!
Star Wars Battlefront 2 Sadece 149 TL !
Star Wars Battlefront 2 Sadece 149 TL !
Katılım Detayları için Tıklayınız...
Katılım Detayları için Tıklayınız...
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Redzen Satışlarımız Başladı!
Redzen Satışlarımız Başladı!
Sadece 3,5 TL!
Sadece 3,5 TL!
Hesabını Efsanevi`ye Yükselt!
Hesabını Efsanevi`ye Yükselt!
Tüm Oyunlar


Crystal Saga

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   510 Aeria Points Crystal Saga
    
10
18.58 TL
   1030 Aeria Points Crystal Saga
    
20
37.17 TL
   2100 Aeria Points Crystal Saga
    
40
68.70 TL
   3240 Aeria Points Crystal Saga
    
60
101.89 TL
   5500 Aeria Points Crystal Saga
    
100
183.76 TL
   8550 Aeria Points Crystal Saga
    
150
238.00 TL

Aeria Games tarafından yayınlanan Crystal Saga (Kristal Kanatlar) kurulum yapmadan MMORPG keyfi yaşamanızı sağlıyor. Tarayıcı üzerinden oynanan oyunun yüksek boyutlu kurulum dosyalarına sahip MMORPG oyunlarından içerik olarak neredeyse hiçbir farkı yok. 2D görüntülere sahip Kristal Kanatlar'da Mage, Paladin, Priest, Ranger ve Rogue olmak üzere 5 benzersiz sınıf ve her sınıfın kendine has özellikleri mevcut.

Mage: Ateş ve Buz olmak üzere farklı uzmanlıkları vardır. Büyü gücü kullanarak rakiplerini yok ederler ve aynı alanda geniş alana hasar verme (AoE) özellikleri bulunur.

Paladin: Defans seviyeleri çok yüksek olan Paladin'ler dayanıklı kıyafetler giyerler ve Tank görevi görürler. Fiziksel atak yaparak rakiplerini yok ederler.

Priest: Şifacı olan priestler ruhsal güçleri sayesinde etrafındakilerin yaşam güçlerini yükseltebilirler. Aynı zamanda rakiplerini zehirleyerek belirli bir süre hasar verirler.

Ranger: Seri hasar verme özelliğine sahip Ranger'lar büyüye karşı yüksek dirence sahiptir. Rakiplerine uzak mesafeden hasar verebilirler.

Rogue: Teh hedef üstünde etkili olan Rogue'lar yakın mesafede ölümcül hasar verebilirler. Görünmez olma özellikleri bulunur.

PvP ve PvE için birçok farklı bölge, çok sayıda harita ve 10'un üzerinde zindanın yer aldığı Kristal Kanatlar'da onlarca görev bulunuyor. Oyunda yer alan navigasyon sistemi sayesinde NPC ve görev yerlerine tek tıklamayla otomatik ulaşabilir, zaman kaybetmeden ve sıkılmadan görevlerinizi tamamlayarak çeşitli eşya ve ödüller kazanabilirsiniz.
 
Gelişmiş yetenek sistemi sayesinde seviye atladıkça yeni özellikler ve skillere sahip olacaksınız. Kıyafetlerinize sınıfına uygun seçtiğiniz taktirde daha fazla güçlenebilir, rakiplerinize karşı avantajlı duruma gelebilirsiniz. Oyunda bir de pet sistemi bulunuyor. 10.seviyeye ulaştıktan sonra başlangıç olarak 2 adet pet sahibi olabilirsiniz. Bu petleri savaşırken size yardımcı olması için kullanabilir, çeşitli eşyalarla güçlenmelerini sağlayabilirsiniz. 

Kristal Kanatlar'ın en güzel özelliklerinden birisi de AFK modu. AFK modunu kullanarak bilgisayar başında olmasanız bile yaratıkları öldürmeye devam edebiliyorsunuz. Birçok ayarın yapılabildiği bu modda saldırı yapılacak yaratıkları, hangi skill ile saldırı yapılacağını, hangi durumlarda iksir kullanılacağını belirleyebiliyor ve dilerseniz yaratıklardan düşen eşyaların otomatik toplanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Hemen kaydol ve oyuna başla!


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme