Bioshock The Collection İndirimde!
Bioshock The Collection İndirimde!
Satın almak için hemen tıkla!
Satın almak için hemen tıkla!
Sınırlı stok!
Sınırlı stok!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Mass Effect: Andromeda Hemen Teslim!
Detaylar haberimizde...
Detaylar haberimizde...
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Tüm Oyunlar


Lunaria Story

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   MangırKart 10 TL - 10 TL Gold
    
20
10.00 TL
   MangırKart 25 TL - 25 TL Gold
    
50
25.00 TL
   MangırKart 50 TL - 50 TL Gold
    
100
50.00 TL
   MangırKart 100 TL - 100 TL Gold
    
200
100.00 TL
   MangırKart 250 TL - 250 TL Gold
    
500
250.00 TL

4399 Studios tarafından geliştirilen ve R2 Games (Reality Squared) tarafından İngilizce dil desteğiyle yayınlanmaya başlayan Lunaria Story, tarayıcı üzerinden oynanan keyifli bir MMORPG oyunudur. 2D görsellere sahip olan Lunaria Story‘de karakteriniz ile birlikte çeşitli maceralara atılarak farklı zorluklardaki canavarlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Lunaria Story‘de ırk seçimi olmamakla birlikte, 3 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Bu sınıfların isim ve temel özellikleri ise şu şekilde:

Swordsman: Yüksek savunma değerlerine sahip olan Swordman’ler kılıç ve benzer silahlar kullanır.

Elementalist: Kritik vuruş yapabilen Elementalist sınıfı düşük defansa sahiptirler ve büyü yapabilmek için asa kullanırlar.

Hunter: Yüksek hasar verebilen Hunter sınıfı modern silah ve bomba kullanabilir.

Rehber sistemi bulunan Lunaria Story‘de yardım kabul ettiğiniz takdirde çok kısa sürede görevleri yerine getirerek 35. seviyeye ulaşabiliyor, bu sırada hem çeşitli ödüller kazanıp hem de oyunun özelliklerini daha hızlı kavrayabiliyorsunuz. Çok sayıda görevin yer aldığı Lunaria Story‘de bazı görevler için farklı haritalara gitmeniz ve birden fazla işlem yapmanız gerekebiliyor. Normal şartlarda bu işlemler uzun sürede tamamlanırken Lunaria Story‘deki navigasyon sistemi sayesinde tek tıklama ile ilgili NPC veya canavarların bulunduğu alana gidebilir ve otomatik saldırı özelliği sayesinde tek tuşla göreviniz bitene kadar yaratıklara saldırı düzenleyebilirsiniz.

PvE’nin yanı sıra PvP özelliği de bulunan oyunda gerçek oyunculara karşı 1vs1 düello yapabilirsiniz. Kendine özgü pet sistemi bulunan Lunaria Story sahip olduğunuz pet yanınızdan hiç ayrılmaz ve sizinle birlikte seviye atlayarak savaşlarda size yardımcı olur.

 

Hemen kayıt ol ve oyuna başla!


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale