Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
Stoklarla Sınırlı Bu İndirimi Kaçırma!
Stoklarla Sınırlı Bu İndirimi Kaçırma!
2018 Knight Online Parti Turnuvası
2018 Knight Online Parti Turnuvası
BDO Başlangıç Paketi Çekilişi Sonuçlandı!
BDO Başlangıç Paketi Çekilişi Sonuçlandı!
World of Warcraft Severlerin Dikkatine!
World of Warcraft Severlerin Dikkatine!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Tüm Oyunlar


Smeet

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   110 Smeet Coin
    
2
7.00 TL
   200 Smeet Coin
    
5
12.00 TL
   420 Smeet Coin
    
10
24.00 TL
   1200 Smeet Coin
    
20
60.00 TL
   3200 Smeet Coin
    
50
140.00 TL

Hem eğlenerek hem de öğrenerek oyun oynayabileceği bir oyun olan smeet yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve aynı zaman boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir çevrimiçi oyun türüdür. Smeet sayesinde hem arkadaş çevrenizi genişletebileceksiniz. Smeet sadece kendi boş vakitlerinizi değerlendirmek için değil aynı zaman da yeni arkadaşlıklar da elde edebileceğiniz bir sanal portal alt yapılı bir oyundur.

Smeet sayesinde artık kendi kişiliğinizi ve karakterinizi internet üzerine yayabileceksiniz. Bu olun sayesinde kendi kişiliğiniz, kendinize olabildiğince benzeterek yakın ve sıcak arkadaşlıklar kurabilecek hatta arkadaş kitlenizi kat ve kat genişletebileceksiniz.

Smeet oyun içeriği olarak üç boyutlu bir oyun olup birçok özelliğe sahiptir. Bu oyun sayesinde sizde kendi kimliğinizle sanal portalde bir yer edinebileceksiniz. Bu oyunda karakterinizin dış görünüşünden tutun kişisel ve ruhsal özelliklerinin hepsini tamamıyla siz kontrol edebilmektesiniz. Bu oyun dünya üzerinde ciddi manada kitle toplanmış bir oyundur. Smeet sayesinde insanlar birbiriyle arkadaş olmuş ve bu arkadaşlıklarda birçok alanda birbirlerine yardımcı olmuşlardır. Smeet içeriklerin bakımından çok donanımlı bir oyundur. Smeet içerisinde yeni bir dünya kuracaksınız ve belki o dünyada başrol siz olacaksınız bu tamamen sizin elinizde olan bir oyun türüdür. Üç boyutlu görselliği ve görüntü kalitesi sayesinde oyun içerisindeki her şeyi oldukça açık ve net bir şekilde

Bu oyun sayesinde vip. Üyelik alabilir ve oyunun içerisindeki özellikler neredeyse hiçbir normal üyeliklerin sahip olamayacağı kadar çeşitli aktivitelere ürünlere sahip olabileceksiniz. Bu sayede hem arkadaşlarınız arasında daha saygın bir yere sahip olacak ve aynı zamanda da çevrimiçi portal üzerinde de daha baskın bir durumda olacaksınız. Smeet sadece eğlence değil yaşam biçimidir.

Hemen kayıt ol ve oyuna başla!


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme