Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Knight Online - Sahte E-Maillere Dikkat
Wrath of Dragons Promo Kod
Wrath of Dragons Promo Kod
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
Tüm Steam Oyunlarında %20 İndirim !
23000 Acoin çekiliş sonuçları
23000 Acoin çekiliş sonuçları
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
Echo of Soul`da Şövalye Rüzgarı Başlıyor!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
PUBG Satın Al, 10 TL Kazan!
Tüm Oyunlar


Pokemon Go

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   25 TL Google Play Pokecoins
    
0
25.00 TL
   50 TL Google Play Pokecoins
    
0
50.00 TL
   100 TL Google Play Pokecoins
    
0
100.00 TL
   10$ Google Play Pokecoins
    
10
42.14 TL
   15$ Google Play Pokecoins
    
15
63.23 TL
   25$ Google Play Pokecoins
    
25
103.53 TL
   50$ Google Play Pokecoins
    
50
204.60 TL
   100$ Google Play Pokecoins
    
100
409.20 TL
   25 TL Apple Store Pokecoins
    
0
25.00 TL
   50 TL Apple Store Pokecoins
    
0
50.00 TL
   10$ Apple Store Pokecoins
    
10
41.35 TL
   15$ Apple Store Pokecoins
    
15
62.02 TL
   25$ Apple Store Pokecoins
    
25
103.37 TL
   50$ Apple Store Pokecoins
    
50
204.60 TL
   100$ Apple Store Pokecoins
    
100
409.20 TL

Pokemon Go Rehberi!

Google'ın 2014 yılında hazırladığı 1 Nisan şakasından esinlenerek ortaya çıkmış bir mobil oyunolan Pokemon Go 2 yıllık gelişim sürecinin ardından Yeni Zelanda, Avusturya ve ABD üzerinden 05.07.2016 tarihinde hayatlarımıza hızlı bir giriş yaptı.

Oyun şuan sadece Google Play Store ve App Store üzerinde Avusturya, Yeni Zelanda ve ABD sunucularında açık. Peki biz ülkemizde oynayabilmek için ne yapıyoruz? :) 
Apk denilen oyunun kurulum dosyasını telefonumuza indirip kuruyoruz. Kurduktan sonra Google hesabımız ile birlikte kayıt olup GPS sistemimizi açtıktan sonra karakter yaratma ekranımıza girip karakterimizi yaratıyoruz. Ardından Squirtle, CharmanderBulbasaur arasında seçim yapıp ilk pokemonumuzu yakalıyoruz.

Yakaladığımız pokemon ile birlikte ekstra olarak 3 Candy ve 100 Stardust kazanıyoruz.Pokemon Candy'ler yakaladığımız pokemonlardan gelen ve onları evrimleştirip (evolve) güçlendirmek (power up) için kullanabileceğimiz şekerler. Yakaladığımız pokemonun üstüne tıkladığımızda güçlendirmek için kaç Stardust gerektiğini yazacaktır. Stardust'ları pokemon yakalayarak kazanabilir ve biriktirebiliriz.

 

Pokemonları Nereden Bulacağız?


Oyun tamamen GPS ile birlikte çalıştığından eğer bir pokemon sizin bulunduğunuz alanda belirirse telefonunuz oyun açıkken titreyerek yakalayabileceğiniz bir pokemon olduğunu size bildirecektir. Vahşi pokemon türleri bulunduğunuz alana göre farklılık gösterebilir. Denize yakın bir yerde oturuyorsanız bol bol PsyduckGoldeen gibi su pokemonlarını yakalama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Ama daha çok şehir merkezi gibi binaların yükseldiği bir alandaysanız Zubat ve Rattataikilisiyle iyi şanslar dileriz! :) 
Bir bisiklete sahipseniz pedallara çevirmeye başlamanızı tavsiye ederiz.

 


Pokemonu buldum, Nasıl Yakalayacağım?


Etrafınızda beliren pokemonun üstüne tıklayıp combat penceresine giriş yapın. Ardından ekranınızın ortasında olan pokeballı (poketopu) hedef halkası pokemonun vücudunu kaplayacak bir seviyeye ulaştığında  parmağınızı ileriye doğru kaydırarak fırlatın. Düz bir çizgide fırlatmaya gayret gösterin, yoksa poketopunuz sağa sola kaçabilir. Hedef halkası yeşil olan pokemonları kolayca yakalayabilirsiniz. Fakat hedef halkası sarı, turuncu ve hatta kırmızıysa bunun anlamı; o pokemon sizi biraz uğraştıracak. :) 


PokeStop Nedir?

Haritanızda yürürken görebileceğiniz mavi, yuvarlak heykellere PokeStop deniyor. Bu PokeStop'lar şehrinizin önemli ve popüler mekanlarında bulunuyor. Yaklaştığınızda tıklayıp açılan sayfada parmağınızı sağa veya sola çekerek döndürebilirsiniz. Ardından işinize yarayacak item'ları sizler için düşürüyor. Pokeball, potions, egg vb.

 

 

GYM'ler ve GYM Lideri Olmak


Eğer 5. seviyeye ulaştıysak artık bir takım seçebiliriz. Takım seçme işini oyunda sol altta profilimizde bulunan "Team" kısmından yapıyoruz. Şuan da seçebileceğimiz 3 adet farklı takım bulunmakta. Sarı rengi temsil eden takım; Team Instinct, mavi rengi temsil eden takım; Team Mystic ve kırmızı rengi temsil eden takım ise Team Valor. Takımların şuan da spesifik özellikleri bulunmamakta. Yani arkadaşlarımızın daha çok olduğu bir takımı seçebilirsiniz. 
Takım seçtikten sonra yine tabana kuvvet! Hemen en yakınımızdaki camiiye veya şehir simgelerimizden birine gidiyoruz.

Gymleri haritamızda devasa yapılar olarak görebiliriz. Eğer GYM gri renkte simgelenmiş ise şanslıyız! Demek ki kimse o GYM'i daha keşfedip pokemon bırakmamış. Gym'e yakınlaşıp haritadan tıklayıp "Add Pokemon" butonuna tıklıyoruz ve en güçlü pokemonlarımızdan birini oraya bırakıyoruz. Eğer GYM'de seçtiğimiz takımın rengi dışında herhangi bir renk varsa GYM diğer takımlar tarafından ele geçirilmiş demek oluyor. Yapmamız gereken oradaki liderleri bir güzel pataklayıp, kendimiz yerleşmek. 
Ve üçüncü olasılık! 
Gym'de kendi seçtiğimiz takımın rengi varsa arkadaş arkadaş oraya gidip, takım arkadaşımızın yanına kendi pokemonlarımızdan birini yine "Add Pokemon" seçeneğini kullanarak ekleyebilir, böylece oradaki bir diğer GYM Lider'i olabiliriz.
Savaşlarımızın hepsi bittikten sonra sıra geldi ölmüş olan pokemonlarımızı diriltmeye, yaralanmış olan pokemonlarımızı da iyileştirmeye!
Oyunda Items butonuna bastıktan sonra önümüze gelen Revive eşyası ile ölmüş olan pokemonlarınızı diriltebilirsiniz. Potion'lar sayesinde de yaralanmış pokemonlarınızı kolayca iyileştirebilirsiniz.

 


Potionlarınız bittiğinde oyun içerisinden Shop butonuna tıklayarak Gamesatış adresinden aldığınız Pokécoins'ler ile potion, pokeball ve revive gibi eşyaları da satın alabilirsiniz.
Oyun Türkiye için açıldığı anda PokéCoins satışlarımız başlayacaktır. Herkese keyifli oyunlar! 


Pokemon Go PokeCoins yüklemesinin videosunu izlemek için lütfen tıklayınız.

 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale
İninal İle Ödeme
 
Mobil Odeme