Beklenen oyunlar ön sipariş avantajlarıyla!
Beklenen oyunlar ön sipariş avantajlarıyla!
Football Manager 17 En Uygun Fiyata!
Football Manager 17 En Uygun Fiyata!
GTA V indirimde!
GTA V indirimde!
Knight Online Akara ve Manes Açıldı!
Knight Online Akara ve Manes Açıldı!
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Travian Altın Satın Almak için Tıkla
Power Up Store İndirimleri!
Power Up Store İndirimleri!
Tüm Oyunlar


Arctic Combat

Ürün Adı ( Ürün Detayı )
Stok
Bonus
Fiyat
İşlem
   500 W Coins
    
5
16.50 TL
   1000 W Coins
    
10
33.00 TL
   2000 W Coins
    
20
60.00 TL
   3000 W Coins
    
30
90.00 TL
   5000 W Coins
    
50
150.00 TL
   10.000 W Coins
    
100
300.00 TL

Mu Online ile online oyun piyasasında yer edinen ve C9 Online ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Webzen yeni FPS oyunu Arctic Combat ile MMO dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Unreal 2.5 motoru ile geliştirilen oyun kaliteli grafikleri ve oynanabilirliğiyle şimdiden FPS tutkunlarının gözdesi olmaya başladı.
 
Açık arttırma sistemi gibi FPS`lerde neredeyse hiç rastlanmayan çeşitli özelliklerin yer aldığı Arctic Combat`ta her karakterin aktif ve pasif yetenekleri bulunuyor.

Kapsamlı görev sistemi bulunan Arctic Combat`ta RPG oyunlarında olduğu gibi verilen görevleri yerine getirerek karakterinizin çeşitli yönlenden gelişmesini sağlayabiliyorsunuz. Sniper, roket, bul ve yok et, bayrak kapmaca gibi 10 farklı modun yer aldığı oyunda şuan için çok fazla harita seçeneği bulunmasa da, mevcut haritaların gerçek ortamlara olan benzerliği çatışma esnasında aldığınız keyfi arttırıyor.
 
Oyunda AF ve RSA olmak üzere 2 farklı takım bulunmakta, seçtiğiniz takımın misyonuna göre karakterinizin görüntüsü üzerinde çeşitli oynamalar yapabiliyor, gözlük, şapka gibi aksesuarlar takarak karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz.

Eğer mevcut bir Arctic Combat oyuncusuysanız hemen şimdi sitemizden alacağınız e-pin kodları ile W Coins yükleyerek çeşitli özel eşyalara sahip olabilirsiniz.

Arctic Combat hesabınıza hemen şimdi W Coins almak için tıklayın.

 


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin


 
Goldbar
 
YANG
kredi kartı ödeme
 
havale