Bless Online - Steam

Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

Neowiz Bless Studio bünyesinde geliştirilip, 30 Mart 2018 tarihinde ise Neowiz tarafından oyun severlerin beğenisine sunulacak olan Bless Online, MMORPG oyun türünün en çok beklenen oyunlarından biri olarak karşımıza çıkacak. Avrupa ve Amerika bölgelerinde uzun zamandır beklenen oyun, MMORPG piyasasını büyük bir ölçüde canlandırması bekleniyor. Şöyle bir piyasaya baktığımızda MMORPG oyun türü tutkunu oyuncuların Bless Online’dan oldukça umutlu olduğunu görebiliyoruz. Hatta belli bir kitle Bless Online’ın World of Warcraft seviyesinde bir oyun olacağını ve çoğu WoW oyuncusunun Bless Online’a geçebileceğini söylüyorlar. Böyle bir şey olur mu olmaz mı bilinmez fakat Bless Online için gümbür gümbür geliyor diyebiliriz. 

Karakterler ve Dungeonlar 
Oyunun içinde Hieron ve Union olarak 2 farklı taraf bulunmakta. Bu taraflarda ise; berserk, ranger, asas, mage, paladin, guardian ve mystic adlarında 7 farklı sınıf yer alıyor. Oyun içinde bu sınıflar arasındaki güç dengesi oldukça güzel bir şekilde sağlanmış. Durum böyle olunca sınıflar arasında bir güç dengesizliği bulunmuyor ve oynayış tamamen sizin yeteneğinize bakıyor. Yalnızca bu sınıfları oynayabilmek birazcık zor, o yüzden uzun süre pratik yapmakta fayda olduğunu söyleyebiliriz. Karakterleri bir yana bırakırsak Dungeon’lardan da birazcık söz etmekte fayda var. Dungeon’ların mekanikleri oldukça hoş ve oynarken gerçekten büyük bir haz veriyor. Lakin bu Dungeon’ları öyle kolay kolay geçebileceğinizi beklemeyin. Dungeon’lar oldukça zor! Partyler ise 5’er kişiden oluşuyor ve oyun içinde Dungeon arama yerleri var. Çoğunlukla guild içi oyuncularla giriliyor Dungeon’lara. Bunun nedeni ise random kişiler dungeon mekaniklerini bilmiyorsa sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bir de solo olarak girebileceğiniz bir dungeon maalesef ki bulunmuyor. 

Binek Sistemi 
Bless Online’ın içinde neredeyse 1000’e yakın çeşit mob bulunmakta ve bunlardan dilediğinizi yakalayabiliyorsunuz. Bunlardan bazıları binek, bazıları pet, bazılarını ise minion olarak alabiliyorsunuz. Grade atlatarak bineğinizin hızını, petinizin özelliklerini ve ayrıca level’ını yükseltebilirsiniz. Petinizin level’ını yükselttiğiniz de özellikleri de otomatik olarak yükseliyor. Mob yakalama konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Dilediğiniz kadar mob yakalayabilirsiniz. Ayrıca minion olarak kullandığınız moblarını göreve gönderebilir ve book point kazanabilirsiniz.

PvP Sistemi 
Bless Online oldukça büyük bir açık dünyaya sahip ve istediğiniz haritada, istediğiniz yerde PvP maçlarına girebiliyorsunuz. Genellikle Dungeon önlerinde çok fazla PvP mücadelesine rastlayabiliyorsunuz. Oyunun PvP mekanikleri de her ne kadar zorlayıcı olsa da maçlar oldukça eğlenceli geçmekte. 

Son olarak, tüm bu bilgilere baktığımızda Bless Online gayet sağlam bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkacağa benziyor. Çıkış yaptıktan sonra ne gibi tepkilerle karşılaşacak hep birlikte göreceğiz. 
 

YORUMLAR 6
hızlı teslim güvenilir
18/10/2018
hızlı teslimat
08/09/2018
Hızlı alışveriş ve ilgili canlı destek çalışanları için teşekkürler.
06/06/2018
good
06/06/2018
indirim için teşekkürler siz 1 numarasınız
02/06/2018
oyun Mükemmel teslimat mükemmel anında gönderdiler ...
02/06/2018
GameSatış
İlginiz ve görüşleriniz için biz teşekkür ederiz.
Toplam 6 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları