Call Of Duty World At War - Steam

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Call of Duty serisinin gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olan World at War GameSatış’ta sizlerle.  Modern Warfare’in efsanevi başarısından bir yıl sonra piyasaya sürülen World at War, seriyi İkinci Dünya Savaşı’na götürüyor. 
İkinci Dünya Savaşındaki biri Amerikan diğeri Rus iki askeri oynadığımız World at War oyununda, 4 farklı mod bulunuyor. Tek başınıza bahsettiğimiz Amerikan ve Rus askerlerini oynayabileceğiniz Campaignmodu, kooperatif mod, çok oyunculu mod ve tamamen eğlenmek amaçlı yaratılmış bir de zombimodu bulunmakta. Hikayesiyle Call of Duty ile ilgilenmeyen oyuncuları bile kendine çeken Campaignmodu savaşın son iki yılında geçiyor. Erbaş Miller ve Petrenko, savaşı sona erdirmek için farklı cephelerde amansız bir mücadele veriyorlar. İkinci Dünya Savaşının önemli sahnelerine de yer veren World at War acımasız çatışmaların, çetin kuşatmaların ve unutulmaz kahramanların içinde oldukça duygusal ve etkileyici bir deneyim yaşatıyor. Kooperatif moddahikayeyi bir arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz gibi, ayrıca birbirinize karşı yarışabilirsiniz de. Birlikte oynamayı tercih ederseniz, görevleri birlikte tamamlayıp birbirinize destek olabilirsiniz. Birbirinize karşı yarışmayı tercih ederseniz yine aynı tarafta oynuyorsunuz. Fakat öldürdüğünüz her düşmandan ve tamamladığınız her görevden puanlar kazanıyorsunuz. Oyunun sonunda en çok puana sahip olan yarışı kazanıyor.
Call of Duty 3’ün yapımcıları Treyarch’ın, zamanında yaptıkları hatalar için oyuncuların gönlünü aldığı oyun olan Call of Duty: World at War herkesten tam puan almayı başardı. Siz de bu zorlu deneyimi yaşamak isterseniz Call of Duty World at War oyununu GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz.