Crimecraft
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
400 Han Para
-
+
800 Han Para
-
+
1600 + 80 Han Para
-
+
2400 + 240 Han Para
-
+
4000 + 800 Han Para
-
+
Oyun Hakkında

CRIMECRAFT
Vogstar tarafından geliştirilen ve ülkemizde önce GameTürk, sonra da Mayn Games tarafından yayınlanan CrimeCraft sizlerle. Bir MMORPG oyunu olan oyunumuz, doğrusu bu zamana kadar yapılan en ilginç işlerden biri.
GTA tarzı TPS oyunlarını sevenlerin beğenisini toplayan CrimeCraft GangWars‘ta kendi çetenizi kurabilir, sahip olduğunuz bölgeyi korumak ve rakip çetelerin bölgelerini ele geçirmek için baskınlar ve bölge savaşları yapabilir hatta gece kulübü bile işletebilirsiniz. “Sunrise” şehrinde geçen bu keyifli oyunda zaman kaybetmeden çetenizi kurun ve bölgenizi koruma altına alın.
CrimeCraft GangWars, oyun severlerin yakından tanıdığı RPG dünyasının en belirgin özelliklerini (lonca-klan sitemi, rakiplerden ganimet toplama, ticaret yapma ve meslek edinme, görevler ve yetenekler, PvE – PvP savaş seçenekleri) aksiyon ve becerinin ağır bastığı bir TPS ortamında oyuncularına sunuyor.

Oyunda yenilik her şeyden önce geliyor. Güncelleme paketleriyle içeriği sürekli gelişen CrimeCraft GangWars‘ta yeni harita, silah ve mühimmatlarla sık sık karşılaşmanız mümkün.
 

YORUMLAR
Arama sonuçları