Oyun Hakkında

 

Rekabetçi maçlarda karşınıza hile gelmesinden sıkılmadınız mı ?
Rekabetçi sistemde hepimizin bildiği üzere seçkin hesap ile seçkin olmayan hesap arasında lobi eşleştirmesi ve rakip takım oyuncu eşleştirmesi farklı olmaktadır. Sizin ya da takım arkadaşınızın övgü sayısı yükseldikçe, karşı takıma gelen rakip oyuncuların da Valve tarafından övgülü rakipler olarak atanması ilk olası gerekçedir.
Rekabetçi maç esnasında seçkin olduğunuz halde karşınıza hile gelmesine engel olmak istemez misiniz ?
Topluluk profilinizin "Övgü" sayısı yüksek oldukça arkadaşlarınız ya da rakip oyuncu tarafından bakıldığında güzel görünmesini de isterseniz, yapmanız gereken işlem çok basit. 
Övgü satın almak istediğinizde sizden Steam kullanıcı adınız ve parolanızı asla talep etmiyoruz. Yalnızca Steam Profil Linkinizi bize göndermeniz yeterlidir. Bu da sistemin güvenli olduğunu gösterir. Size atılacak övgüler tamamen legal olup, herhangi bir ban riski oluşturmaz. 
                                                                

gerçekten çok güzel bi hizmet ellerinize sağlık 2 kez aldım owervatcha düşmüyorum çok güzel çok Allah sizden razı olsun
20/10/2018
Temiz, güvenilir övgü boost
01/10/2018
Gerçekten güzel ve mantıklı çok hızlı gerçekleşiyor,almanızı kesinlikle tavsiye ederim
01/10/2018
KESİNLİKLE GÜVENİLİR.... Yazacak çok fazla bir şey yok, adamlar ilgili ve bilgili. Diğer siteler gibi oyalamıyorlar, siparişinizi gün içerisinde değerlendirip hemen işlem başlatıyorlar.. DÜŞÜNMEDEN ALIN.
01/10/2018
Gayet güzel bir hizmet. Övgü almadan önceki maçlarım ve aldıktan sonraki maçlarım arasında dağlar kadar fark var . Herkese öneririm.
22/09/2018
Satın Alımını Yaptığım Anda işlemi Başlattılar Gerçekten Tebrik Ediyorum Ve Türkiyede Hiçbir Sitede Olmayan Bir Hizmet Veriyorsunuz Tşk Ederim Gamesatis
22/09/2018
Bence Güzel
22/09/2018
Toplam 7 oylamada 5 puan üzerinden 4,71 puan aldı.
Arama sonuçları