Darksiders 3 - Steam

Darksiders 3 - Steam
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Darksiders 3 - Steam

Darksiders 3 - Steam

Steam Gift

%22
-
+
Darksiders 3 Deluxe Edition - Steam

Darksiders 3 Deluxe Edition - Steam

Steam Gift

%22
-
+
Darksiders 3 Digital Extras - Steam

Darksiders 3 Digital Extras - Steam

Steam Gift

%22
-
+
Oyun Hakkında

Darksiders serisinin oyuncular tarafından merakla beklenen üçüncü oyunu Darksiders III, Gunfire Games tarafından geliştirildi. 

Darksiders 3'te Mahşerin Dört Atlı'sından kız kardeşleri büyücü Fury (Öfke) geliyor. Yedi Ölümcül Günah'ı yakalayıp yok etme görevinde olan Fury ana silah olarak bıçaklı bir kırbaç kullanıyor ve güçlü büyü yeteneği sayesinde birbirinden farklı şekillere dönüşebiliyor. Fury Dünya'daki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi düzeltmek için kırbacına ve büyüsüne güvenmek zorunda.

Aksiyon Macera oyunu Darksiders-III oyunu neredeyse yarı-açık dünyada geçiyor. Oyunda ilerledikçe sırları ortaya çıkarmak için eski bölgelere gidilebilir, silahların yeni özellikleri ve kazanılan yeni büyü yetenekleri sayesinde oyun dünyasında farklı yollara girilebilir. 

Oyunun amacı, Yedi Ölümcül Günah'ı yok etmek ve mistik yaratıkları alt etmek. Darksiders 3'te oyuncuyu cennetin yüksekliklerinden alıp cehennemin derinliklerine götüren ortamlarıyla grafiksel sanat tarzına hayran kalacaksınız.

Geliştiriciler oyunu şu şekilde tarif ediyor: 

"Kavgalar oyunun ana unsurlarından biri, bu nedenle oyun sırasında çoğu zaman fantastik yaratıklara karşı şiddet ortaya çıkabilir."

Steam Oyunu Darksiders III eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.

 

YORUMLAR
Arama sonuçları