Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

GOLEY 
2013 yılının son aylarına doğru çıkan ‘Goley’ ücretsiz oynanabilen bir MMOSPOR oyunudur. Yayıncı ve yapıcılığını tamamen Joygame’in üstlendiği oyun, futbol severler için farklı ve eğlenceli bir atmosfer sunuyor. 
Futbol dünyasının bilinen isimlerinden Sabri Ugan’ın yaptığı seslendirme ile bizleri daha çok içine çeken oyun, hem arkadaşlarınızla hem de farklı kişilerle yapacağınız heyecan dolu maçlarla sizlere güzel ve eğlenceli bir atmosfer sunmakta.
Diğer oyunlarda olduğu gibi Goley’de de her oyuncunun kendine ait bir hesabı bulunmakta ve her oyuncu kendi kişisel hesabından ilerlemekte. Oyuna ilk girdiğinizde dilediğiniz takımı seçip, ilerlemekte özgürsünüz. Ancak Goley’de takımınız, diğer oyunlardan farklı oluşmakta. Takımınız 2005-2012 yılı arasındaki oynamış bütün oyunculara sahip. 
Takımımızdaki oyuncularımızın her birinin farklı seviyeleri bulunuyor. Beş farklı seviyeye sahip olan oyuncularımızı, elimizdeki oyuncu kartlarımızın renginden rahatlıkla ayırt edebiliyor,  bu sayede oluşturduğumuz kadromuzla daha sağlam adımlarla ilerleyebiliyoruz. 
Goley, bizlere bu zamankinden çok daha farklı, çok daha eğlenceli bir futbol keyfi yaşatmakta. Her futbol severin muhakkak tanıması gerektiğini düşündüğümüz Goley’in eğlenceli dünyasına sizleri de bekliyoruz.
 

YORUMLAR 1
KALP
13/06/2018
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları