2018 Knight Online Mage Parti Turnuvası

2018 Knight Online Mage Parti Turnuvası

Çekilsin Asa’lar, Patlasın Nova’lar! 


Ülkemizde, Avrupa’da ve Amerika’da NTT Game tarafından yayınlanan efsane oyun Knight Online’da ödüllü turnuvaların ardı arkası kesilmiyor. Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilen 2018 yılının 2. Parti Turnuvası’nın ardından Knight Online ekibi 3. Turnuva’nın da gerçekleştirileceğini duyurdu. Takımların 8’er oyuncu ile katılacağı turnuvada önceki turnuvalardan farklı, bir o kadar da heyecanlandırıcı bir kural yer alıyor. Bu turnuvada sadece Mage (Büyücü) sınıfı karakterler yer alacak! 


    Knight Online oyuncularının Mage Parti Turnuvası isteklerine yanıt verecek olan turnuvada ödül olarak binlerce TL değerinde Npoints ve oyun içi eşyalar dağıtılacak.

 

Mage Parti Turnuvası Eylül’de Sizlerle


    Turnuvaya katılacak olan tüm oyuncuların Mage (Büyücü) sınıfı ile mücadele edecekleri turnuvada kayıtlar bugün itibarıyla başladı. Son başvuru tarihi ise 9 Eylül 2018 olarak belirlendi. NTT Game forumlarında yapılan açıklamada turnuvada maksimum takım sayısının 64 olacağı belirtilmiş. Bu sebeple turnuvada yer almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda olduğunu belirtelim. 
     Knight Online Mage Parti Turnuvası’nda mücadeleler 2 hafta boyunca sadece Pazar günleri gerçekleştirilecek. Turnuvada ilk hafta mücadeleleri 23 Eylül’de, şampiyonunun belirleneceği 2. hafta mücadeleleri ise 30 Eylül’de. 

 

Binlerce TL Değerinde Npoint ve Ödül!
    2018 Knight Online Mage Parti Turnuvası’nda gerçekleştirilecek mücadeleler sonunda ilk 3’e girmeye hak kazanan takımlar müthiş ödüllerin sahibi olacak. Dereceye girecek olan takımlara verilecek olan ödüller şöyle; 
•    Şampiyon Takım: 25.600 Npoints + Şampiyonluk Özel Ödül Paketi
•    2. Takım: 19.200 Npoints + 2.’lik Özel Ödül Paketi
•    3. Takım: 12.800 Npoints + 3.’lük Özel Ödül Paketi
Ödül paketlerinde MinervaPackage, PathosGlovesPackage, Solar Tattoo ve RedAlenciaWing eşyaları yer almaktadır.
    Turnuva’da yapılacak olan mücadeleler NTT Game Twitch.tv kanalı üzerinden canlı olarak oyun severlere aktarılacak. Yayın sırasında yapılacak çekilişler ile de izleyiciler birbirinden değerli ödüllerin sahibi olabilecekler.

 

    " 2018 Knight Online Mage Parti Turnuvası  " hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
Hunt Showdown Tek Kişilik Oyun Modu
<< Önceki Haber

Hunt Showdown Tek Kişilik Oyun Modu

Geliştirici firma Crytek'in şu an Steam'de erken erişimde olan oyunu Hunt Showdown için bir hafta sürecek tek kişilik mod duyuruldu. 30 Ağustos ile 6 Eylül arasında oynanabilecek olan mod, 10 kişiye karşı mücade etmeniz gereken ve hayatta kalan son kişinin ödülü kazanacağı bir mod. Bunun dışında normal oyunun çevrimiçi oyun modları da oynanabilir olacak. Dilerseniz tek kişilik oyun moduna girebil

31 Ağustos 2018, 12:28
PC Oyun Haberleri
Counter Strike Global Offensive Tamamen Ücretsiz Mi Oldu ?
Sonraki Haber >>

Counter Strike Global Offensive Tamamen Ücretsiz Mi Oldu ?

Hepimizin bildiği dünya çapındaki FPS oyunu Counter Strike Global Offensive, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yenilikle gündeme oturdu. Ücretsiz sürümde botlara karşı çevrimdışı oynayabiliyor ve GOTV üzerinden maçları izleyebiliyorsunuz. Peki ya neden ? CS:GO Ücretsiz mi Oluyor ? Tam anlamıyla CS GO ücretsiz oldu diyemeyiz, ancak bu yapılan değişiklikle oyunu satın almadan botlara karşı mücadel

03 Eylül 2018, 10:39
Arama sonuçları