Baldur's Gate Siege of Dragonspear Mobil Oyun Olarak Geliyor

Dünya genelinde kült bir yapım haline gelen efsanevi rol yapma oyunu Baldur’s Gate artık mobil oyun olarak sizlerle! Beamdog tarafından ilk olarak 16 Kasım 2013 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan oyun, yıllar içinde kendini katlayarak devam etti ve en sonunda oyuncuların cebine kadar girdi.  
8 Mart tarihinde Ios ve Android platformlarında yayınlanan oyun, gelen ilk tepkilerle birlikte oyunculardan tam puan alabilmeyi başardı. Ayrıca Baldur’s Gate, Siege of Dragonspear ile birlikte hikâyesini kaldığı yerden devam ettiriyor ve bu sayede oyuncular, Sword Coast bölgesinde yerler, yeni özellikler keşfedebiliyorlar.  Gerçekten iyi olansa, bu bölgenin, Tales of the Sword Coast ve Throne of Bhaal toplamından daha büyük olmuş olması. 
Orijinal oyunu oynayanlar, orijinal karakterleri gayet iyi bilirler. Siege of Dragonspear’ta ise, orijinal karakterlerin içine, 4 farklı yeni karakter eklenmiş durumda. Ayrıca bu oyunla birlikte yeni eklenen Şaman karakteri de oyuna oldukça heyecan katacak olan bir karakter olmuş.
Baldur’s Gate serisini ister oynamış, ister oynamamış olun lakin Baldur’s Gate Siege of Dragonspear’ı mobillerinizde kesinlikle ama kesinlikle kaçırmayın; bizden demesi. 
 


PC Oyunları
Fart Cry 5 ön Siparişte
<< Önceki Haber

Fart Cry 5 ön Siparişte

Efsanevi Far Cry serisinin son oyunu Far Cry 5 ön siparişte! Çıkış tarihi 27 Mart olan oyunu en uygun fiyata almak için tıklayın!

16 Mart 2018, 13:22
Mobil Oyunlar
Artifact Mobil Oyun Olarak Geliyor
Sonraki Haber >>

Artifact Mobil Oyun Olarak Geliyor

Aranızda DotA’yı sevmeyen var mı diye sorsak, eminiz ki büyük bir çoğunluk ‘Hayır’ cevabını verecektir. Peki biz, Dota temalı bir kart oyunu geliyor, desek? Eminiz ki Dota hayranları bu haberi büyük bir sevinçle karşılayacaklardır.  Valve’nin üzerinde çalıştığı yeni oyunu ‘Artifact’, Dota temalı bir kart oyunu. PC platformlarına gelecek oyunu oyuncular Steam üzerinden rahatlıkla edinebilecekler. Ta

16 Mart 2018, 16:53
Arama sonuçları