Baldur's Gate Siege of Dragonspear Mobil Oyun Olarak Geliyor

16-03-2018

Dünya genelinde kült bir yapım haline gelen efsanevi rol yapma oyunu Baldur’s Gate artık mobil oyun olarak sizlerle! Beamdog tarafından ilk olarak 16 Kasım 2013 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan oyun, yıllar içinde kendini katlayarak devam etti ve en sonunda oyuncuların cebine kadar girdi.  
8 Mart tarihinde Ios ve Android platformlarında yayınlanan oyun, gelen ilk tepkilerle birlikte oyunculardan tam puan alabilmeyi başardı. Ayrıca Baldur’s Gate, Siege of Dragonspear ile birlikte hikâyesini kaldığı yerden devam ettiriyor ve bu sayede oyuncular, Sword Coast bölgesinde yerler, yeni özellikler keşfedebiliyorlar.  Gerçekten iyi olansa, bu bölgenin, Tales of the Sword Coast ve Throne of Bhaal toplamından daha büyük olmuş olması. 
Orijinal oyunu oynayanlar, orijinal karakterleri gayet iyi bilirler. Siege of Dragonspear’ta ise, orijinal karakterlerin içine, 4 farklı yeni karakter eklenmiş durumda. Ayrıca bu oyunla birlikte yeni eklenen Şaman karakteri de oyuna oldukça heyecan katacak olan bir karakter olmuş.
Baldur’s Gate serisini ister oynamış, ister oynamamış olun lakin Baldur’s Gate Siege of Dragonspear’ı mobillerinizde kesinlikle ama kesinlikle kaçırmayın; bizden demesi. 
 

Arama sonuçları