Battlefield 5 Ön Yüklemeye Ne Zaman Açılacak ?

Battlefield 5 Ön Yüklemeye Ne Zaman Açılacak ?

 

Merakla beklediğimiz Battlefield 5'in platformlardaki yerini almasına çok kısa bir süre kaldı.20 Kasım'da çıkacak olan Battlefield 5'in ön yüklemeye ne zaman açılacağı açıklandı. 
Battlefield 5 Ön Yükleme Tarihleri platformlara göre değişiklik gösteriyor. Lafı uzatmadan, tarihleri hemen sizlerle paylaşalım.

Battlefield 5 Xbox One Ön Yükleme

Şu an itibariyle ön yükleme açık, XBox'larınıza yüklemeye başlayabilirsiniz.

 

Battlefield 5 Playstation 4


*Standart Edition 18 Kasım 15:00,
*Deluxe Edition 13 Kasım 15:00,

 

Battlefield 5 PC


7 Kasım 16:00 tarihlerinde ön yükleme gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer oyunu Deluxe Edition olarak satın aldıysanız, 15 Kasımda, EA Access üyesiyseniz 9 Kasım'da oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Keyifli oyunlar ! 

>> Battlefield 5 Hikaye Modu İçin Yeni Video Yayınlandı


Steam Oyun Haberleri
Rainbow Six Siege'e Sansür Tepkisi Yağıyor
<< Önceki Haber

Rainbow Six Siege'e Sansür Tepkisi Yağıyor

Rainbow Six Siege Tutumunu Sıkılaştırmaya Devam Ediyor haberimizde bahsetmiş olduğumuz Ubisoft'u oyundaki cinsel ve şiddet içerikleri sansürlemesi haberiyle oyuncular tepki göstermeye devam ediyor. Rainbow Six Siege'i Asya ve Çin pazarında satışa sunulmak için hazırlanan Ubisoft'un bu hamlesi, oyuncuları bir hayli kızdırdı diyebiliriz. Rainbow Six Siege'teki Sansüre Oyuncular Tepkili Oyunlara

06 Kasım 2018, 12:31
PC Oyun Haberleri
Agony'den Sonra Paranoid Geliyor
Sonraki Haber >>

Agony'den Sonra Paranoid Geliyor

Agony'nin çıkışı, sansürü, sansürsüzü derken, oyun epeyce ortalığı karıştırmıştı. Oyunu beklerken heyecanlanmış, çok korkacağız diye kendimizi hazırlamış, ancak tam anlamıyla umduğumuzu bulamamıştık. Sonrasında Agony'nin sansürsüz versiyonu sayılabilecek Agony Unrated ile MadMind durumu toparlamayı başarmıştı. >>Agony Unrated Çıktı Paranoid ise MadMind'in yeni korku oyunu olarak karşımıza

06 Kasım 2018, 15:31
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları