Black Desert Online'a Yeni Destek Sınıfı Geliyor!

Black Desert Online'a Yeni Destek Sınıfı Geliyor!

Popüler MMORPG oyunu Black Desert Online için yeni karakter sınıfı duyuruldu.

 

Yakın zamanda Lahn sınıfını getiren Pearlabyss, üzerinden çok geçmeden yeni bir destek sınıfı olan Shai'yi getireceğini duyurdu.

 

"Shai, savaş ve buff yetenekleri olan bir destek sınıfıdır. Becerileri onu oldukça hızlı kılar ve tehlikelerden kaçmak için Shai ile aynı boyda olan Florang'ı savurur. Müttefiklerini iyileştirebilme ve koruyabilme becerileri sayesinde savaş alanında çok yönlüdür. Shailer o kadar sevgi doludur ki, tanıştığınızda onu korumak isteyeceksiniz."

 

Shai'yi oynama heyecanını yaşamak için hemen ön kayıt yaptırarak aşağıdaki birbirinden özel hediyelerin sahibi de olabilirsiniz. 

 

 

 

Shai sınıfının başlıca savaş beceleri ise;

 

Bir-İki-Üç ; Florang’ı üç defaya kadar fırlatmak için basit bir beceri. Normalde her hareketin sonu kadim bir sözle bitirilir, ama ezber nedir bilmeyen Shailer yalnızca Bir-İki-Üç der. Florang’ın vurduğu düşmanlar geri itilir.

 

Al Sana ; Florang’ı öfkeyle ileri fırlattığı bir beceri. Florang fırlatma becerileri arasında Florang'ı en uzak noktaya gönderme özelliğine sahip. Belki de koluna aşırı kuvvet veriyordur.

 

Yakalandın! ; Bilindik bir ‘Shai meşgalesi’. Neşeyle yürür ve çevreyi aydınlatır. Düşman ne kadar iyi saklanırsa saklansın, görünür. Canavarlar bundan nefret eder ve üzerinize gelir, bu yüzden dikkatli olun.

 

Buraya Saklan! ; Sizi ve müttefiklerinizi koruyan geniş bir ‘Shai Alanı’ oluşturur. Bu alan, müttefikleri dış saldırılardan korur ama düşman zaten içerideyse… o zaman onları korumak zor olabilir. Muhtemelen.

 

Ölü Taklidi ; Bir Shai’nin favori meşgalesi aniden ölü taklidi yapmaktır. Arkadaşlarını ve düşmanı kandırdığı bir yetenektir, canavarlar karşısında etkisizdir.

 

 

 

 

Etkinlik Süresi: 19 Haziran 2019 Bakımı sonrası - 26 Haziran 2019 Bakımı öncesi,


Katılım: Oyuna giriş yapıp “Shai” karakterini oluşturarak etkinliğe otomatik olarak katılabilirsiniz.

 

Sizde şimdi GameSatış üzerinden en ucuz Black Desert Paketleri’ni satın alıp, yeni sınıf Shai için Black Desert resmi sitesinden ön kayıt yaptırabilirsiniz. 

 


PC Oyunları
Overwatch Oyuncularına Yeni Etkinlikle Farklı Hediyeler Dağıtıyor
<< Önceki Haber

Overwatch Oyuncularına Yeni Etkinlikle Farklı Hediyeler Dağıtıyor

Overwatch oyuncularını sevindirecek sınırlı sürecek yeni etkinliği Baptiste Reunion Challenge ile hediyeler dağıtacak. Baptiste Yüzleşme Görevi, yeni medic karakterinin geçmişindeki sır perdesini aralanacak. 18 Haziran tarihinden 1 Temmuz tarihine kadar sürecek etkinliğe katılan oyuncular rütbelerini yükseltirken, sekiz tane sprey, bir adet oyuncu ikonu ve epic Battle Medic Baptiste kostümü kazanma

19 Haziran 2019, 12:20
Diğer Haberler
Knight Online ve CS:GO İtem Satış Komisyonu %5'e Düştü!
Sonraki Haber >>

Knight Online ve CS:GO İtem Satış Komisyonu %5'e Düştü!

Knight Online item ve CS:GO skin satışları Türkiye'nin en güvenilir ve bir numaralı firması olan GameSatış'ta artık tüm İtem satın alma ve item satma işlemlerinizde komisyon %5 olarak güncellendi. Bu sayede siz de Knight Online item ve CS:GO skin satışlarınızı en uygun fiyatlarla yapabilir, her zamankinden daha çok kazanabilirsiniz! Knight Online İtem Satışı Komisyonu Knight Online item satışla

19 Haziran 2019, 13:07
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları