Black Desert Online Archer'in Yükselişini Kutluyor!

Black Desert Online Archer'in Yükselişini Kutluyor!

Geçtiğimiz haftalarda BDO Türkiye ve Mena başta olmak üzere tüm dünyada aynı anda Archer sınıfı güncellemesiyle birlikte Black Desert Online maceracılarına yeni bir sınıf deneyimi sunmuştu.

 

Uzak mesafe saldırı sınıfında olan Archer, hem ana silahı olan Tatar'ı hem de uyanış silahı Asil Yay'ı aynı anda kullanabilen özelliğe sahip benzersiz bir sınıftır. 56. seviyeden sonra uyanış görevleriyle yükleşine geçen Archer yeni bir yetenek setine kavuşuyor. Bu yükseliş uyanış silahı olan Asil Yay yeteneklerini geliştirirken, savaş becerilerine de oldukça fazla katkı sağlayacak. 

 

Black Desert Online ve Mena'da Archer'ın yükselişini kutlamak için 16 Ocak 2019 tarihine kadar bu sınıfta 56, 57 ve 58. seviyeye ulaşabilen maceracılara çeşitli ödüller verilecek. Black Desert Online her zamanki cömertliğini bu etkinlikte de göstermeye devam ediyor. Etkinlik ödüllerinin detaylarını aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

 

                                     

 

Bir diğer etkinlik festivali ise Cron Dede Kış Festivali. 19 Aralık - 26 Aralık tarihleri arasında BDO Türkiye ve Mena serverlarında olacak. Cron Dede festival boyunca Velia, Heidel, Calpheon, Valencia ve Altınova semalarında süzülerek hazırladığı Noel Şapkalarını, Rudolf Kafa Bandı gibi bir çok hediyelik eşyayı tüm maceracılara dağıtacak. 

 

Bunlara ek olarak hali hazırda Steam üzerinden %50 indirimin devam ettiği tarih aralığı 20 Aralık 2018 20:55 ve 3 Ocak 2019 21:05 saatleri arasına kadar devam edecek. 

 

Black Desert Online dünyasında maceracılara katılarak benzersiz bir deneyim yaşamak için sitemiz üzerinden en ucuz fiyata satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Battlefield V ve Metro Artık Daha Gerçekçi !
<< Önceki Haber

Battlefield V ve Metro Artık Daha Gerçekçi !

Oyun teknolojisine yeni bir soluk getiren RTX özelliği oyunlarda kendinden çokça bahsettiriyor. RTX yani Türkçe açıklamasıyla "ışın izleme" anlamına gelen bu teknoloji başta fps olmak üzere bir çok oyunda gerçekliği ön plana çıkararak oyuncuları oyuna bir adım daha çekiyor. NVidia'nın geliştirdiği özellik ilk olarak 60.000 dolarlık demo bir bilgisayarda denenmiş ve oldukça olumlu yorumlara neden ol

20 Aralık 2018, 13:08
Steam Oyun Haberleri
 Metro : Exodus’tan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!
Sonraki Haber >>

Metro : Exodus’tan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

Deep Silver tarafından yayınlanan, geliştirici firması 4A Games olan aksiyon oyunu Metro: Exodus’tan yeni ekran görüntüleri geldi. 2036 yılının Moskova'sında kıyamet sonrası geniş ve tekinsiz bir dünyada hayatta kalma mücadelesi bizi bekliyor. Önceki oyunlar Metro 2033 ve Metro Last Light'tan farklı olarak artık karakterimiz yeryüzünde nefes alabiliyor. Metro tünellerinden çıkıp dışarıda bizi bekle

20 Aralık 2018, 14:28
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları