Black Desert Online Yenilendi ve Kamasylvia Güncellemesi Geldi

Black Desert Online Yenilendi ve Kamasylvia Güncellemesi Geldi

 

MMORPG türünün dünya çapında ses getiren ve oynarken kendimizi bambaşka bir dünyada bulduğumuz Black Desert yeniliklerle karşımızda. Grafikleri ile herkesin beğenisini kazanan ve bunun dışında oynanış mekanikleri ile de beğenilen Black Desert, grafiklerini daha da ileri bir seviyeye taşıdı. 5 Eylül'e kadar ücretsiz oynama imkanı sunan Black Desert, 100'den fazla yeni bestelenen müzik ile de maceraya farklı bir ruh katmayı başarıyor.


Balenos, Serendia ve Calpheon'da yenilenen parçaların da ötesinde olarak, üç Avrupa ülkesinde orkestra müziği icra eden Black Desert, bu yenilik ile toplamda 300 dakikanın üzerinde kayıt yaptı. Tahmin edeceğiniz üzere bu kadar ses gelişimi ve yeniliğinin yanı sıra, arkaplan ses efektlerinin ve boss seslerinin kalitesi de arttırıldı. 


Bu yeniliklerin ardından yapılan Black Desert Kamasylvia Güncellemesi için yayınlanan videoyu da sizlerle paylaşalım. Keyifli oyunlar ! 

 


PC Oyun Haberleri
Counter Strike Global Offensive Tamamen Ücretsiz Mi Oldu ?
<< Önceki Haber

Counter Strike Global Offensive Tamamen Ücretsiz Mi Oldu ?

Hepimizin bildiği dünya çapındaki FPS oyunu Counter Strike Global Offensive, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yenilikle gündeme oturdu. Ücretsiz sürümde botlara karşı çevrimdışı oynayabiliyor ve GOTV üzerinden maçları izleyebiliyorsunuz. Peki ya neden ? CS:GO Ücretsiz mi Oluyor ? Tam anlamıyla CS GO ücretsiz oldu diyemeyiz, ancak bu yapılan değişiklikle oyunu satın almadan botlara karşı mücadel

03 Eylül 2018, 10:39
PC Oyun Haberleri
League of Legends TBF Büyük Final Takımları Belli Oldu
Sonraki Haber >>

League of Legends TBF Büyük Final Takımları Belli Oldu

Hepimizin heyecanla izlediği bir mücadelenin daha son aşamasına geldik. Yarı Final'de Dark Passage'ı 3-0 mağlup eden Royal Bandits, Türkiye Büyük Finali'ni garantilemişti. Lig aşaması boyunca harika oyunlar sergileyen ve mücadeleden asla vazgeçmeyen Royal Bandits'in rakibi de bugün belli oldu. 1907 Fenerbahçe ile yarı finalde karşı karşıya gelen SuperMassive, 1907 Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ederek,

03 Eylül 2018, 12:35
Arama sonuçları