Call of Duty Black Ops 4 Tanıtıldı

Call of Duty Black Ops 4 Tanıtıldı

2018 yılında FPS oyunlarına baya bir doyacağız gibi gözüküyor. Battlefield ve Call of Duty serileri arasındaki kıyasıya rekabetin, oyunculara olumlu bir şekilde yansıması oyuncular için gerçekten müthiş bir duygu. Her iki seriden de haberler gelmeye devam ederken Call of Duty tarafından büyük bir atak geldi ve Black Ops 4 resmen tanıtıldı.

 

Daha önceden yaptığımız Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royal Oyunu Olacak haberimizde, gelecek olan yeni Black Ops oyununda hiçbir şekilde hikaye modu olmayacağını ve yalnızca çevrimiçi bir şekilde oynanacağını belirtmiştik. Yapılan tanıtımla birlikte artık bu bilgi de kesinlik kazandı ve Call of Duty: Black Ops 4 oyununu yalnızca çevrimiçi oynayacağız. Artık gelelim oyunumuza, Black Ops 4’te bir çok değişiklik var fakat Call of Duty serisi için belki de en bariz olan otomatik can yükleme sistemi artık yok ve canınız azaldığında bunu kendi kendine iyileşmesi yerine, siz karakterinize can vereceksiniz. Sanırım böylelikle o eski Call of Duty sağlık sistemi tarih oldu diyebiliriz. Sağlık özelliğinin yanı sıra oyun içinde duvarda koşma ve zıplama özellikleri de oyundan tamamen kaldırılmış durumda. Multiplayer modun sadece yerde geçmesini isteyen geliştirici firma, bunun yanında çok oyunculu moddaki karakterlere de el atmış durumda.

Farklı Özelliklere Sahip Karakterler

Black Ops 4’ün çok oyunculu modunda yer alan karakterlerin hepsinin değişik türden özellikleri ve yetenekleri bulunmakta. Ayrıca motivasyon kaynaklarının ne olduğu ve geçmişlerini de oyuncular görevlere başlamadan önce okuyabilecekler, böylelikle seçtikleri karakterlerle duygusal bir bağ kurabilme şansını yakalayabilecekler. Silahlara da gelirsek eğer her silahın tepki süresi ve tepki hızı birbirinden çok farklı. Oyun ile ilgili verilen bilgiler arasında bundan da bahseden uzmanlar, oyuncuların sıkça kullandıkları silahları bir süre sonra tanıyacaklarını, tepki sürelerini ve hızlarını bilecekleri için ona göre daha hızlı ve daha rahat savaşacaklarını vurguladılar. Zombi modunun da tanıtıldığı tanıtım videolarında, karşımıza çıkan gladyatör arenası ve gemi haritalarında zombi moduyla ilgili bizlere güzel ipuçları sunuyor.

12 Ekim 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulacak olan Call of Duty Black Ops 4, Steam’de yer almayacak. PC platformu üzerinden oynamak isteyen oyuncular oyunu battle.net üzerinden temin edecekler. Ayrıca PS4 ve Xbox One için de çıkacak olan Black Ops 4’ü büyük bir merakla bekliyoruz. Aşağıdaki videolardan Call of Duty Black Ops 4 ile ilgili tanıtım videolarını izleyebilirsiniz. 

 


PC Oyun Haberleri
Battlefield 5'in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!
<< Önceki Haber

Battlefield 5'in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!

Uzun zamandır oyun severlerin tutkusu haline gelen çok oyunculu savaş oyunlarından EA ve DICE Battlefield 5'in bu yıl geleceğini doğruladı. Oyun severleri müjdeleyen habere göre 23 Mayıs 2018 tarihinde oyunseverlerin çok mutlu olacağı bir tarih gibi gözüküyor,bunun sebebi ise Battlefield V'in tanıtımının yapılacak olması. 1. Dünya Savaşı'nın konu alındığı Battlefield 1 ile büyük bir başarı yakalay

18 Mayıs 2018, 10:00
PC Oyun Haberleri
Türk Yapımı Monstrous Steam Üzerinden Erken Erişime Açıldı
Sonraki Haber >>

Türk Yapımı Monstrous Steam Üzerinden Erken Erişime Açıldı

Son zamanlarda Türk yapımı oyunların sayısının giderek artış göstermesi bizler için gerçekten tarif edilemez bir duygu ve gurur kaynağı. Türk oyun stüdyolarının çoğalması ve ortaya oldukça başarılı işler çıkarmaları bizlere yepyeni oyunların kapılarını aralıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı, e-Spor Raporu haberini gördüğümüzde gerçekten çok sevinmiştik ve şimdi o haberin üstüne bir Türk yapımı oyun ha

18 Mayıs 2018, 17:11
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları