Call of Duty Mobile Sezon 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Call of Duty Mobile Sezon 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Son zamanların mobil oyun gözdesi olan Call of Duty: Mobile yeni sezonunu duyurdu. Battle Royale moduyla oyun seveleri mobil platformlarda da cezbeden oyunun 3. Sezonu Ocak ortasında gelecek. 17 Ocak 2020 tarihinde oyuna eklenecek olan yama notları 20 Ocak tarihinde tüm oyuncuların erişimine açık olacak.

 

Yeni sezon ile birlikte bir çok yeniliği de beraberinde getirecek olan Call of Duty: Mobile güncellemeleri ile damga vuracak gibi gözüküyor.

 

Call of Duty Mobile Sezon 3 beraberinde yeni modlar, haritalar,  Battle Royale modu için rank sistemi ve daha bir çok yenilik sunacak. 

 

 

call of duty mobile yeni sezon

 

Call of Duty Mobile Sezon 3 Battle Royale ve çok oyunculu modu için challenge mapler ve modlar ekleyecek. Bunların içinde sniper challengeları, avlama challengeları, taş ve sopa challengeları ve Skoreserisi adı verdikleri bir ilginç challenge olacak. Black Ops 2 Universe oyunundan tanıdığımız MQ-27 Dragonfire'da oyuna eklenecek. Ayrıca iki yeni silah olan G36C rifle, Barretta .50 sniper bir çok yeni kostüm ve item yeni sezon ile bizleri bekliyor.

 

Tarihler yaklaştıkça detayları daha net bir şekilde görebiliyor olacağız. Dolayısıyla yeniliklerden haberdar olmak için, haberlerimizi takip etmeyi unutmayın.
 


Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile 11. Sezon Güncellemesi Geldi
<< Önceki Haber

PUBG Mobile 11. Sezon Güncellemesi Geldi

Çıktığı günden bu yana oldukça büyük bir kitlenin oynadığı Pubg Mobile, 11. Sezon bugün itibariyle başladı. Battle royale türünün öncüleri olan PUBG’nin mobil versiyonu dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Belli aralıklarla yeni sezon ve etkinlikler ile oyunu güncel tutmaya devam eden firma Pubg Mobil 11. Sezonu gelen güncelleme ile başladı. Pubg Mobile Royale Pass’in 11

10 Ocak 2020, 15:32
PC Oyun Haberleri
Fifa 20 Yılın En İyi Oyuncuları TOTY Belirlendi!
Sonraki Haber >>

Fifa 20 Yılın En İyi Oyuncuları TOTY Belirlendi!

EA Sports tarafından çıkarılan efsanevi futbol oyunu FIFA yeni serisi olan 20 ile devam ediyor. Yıllardır futbol severlerin vazgeçemediği oyun her sene olduğu gibi bu sene de yılın en iyi oyuncularını belirledi. Team of The Year yani yılın en iyi takımı olarak çıkarılan takımında geçen senenin Şampiyonlar Ligini kazanan takımı Liverpol'dan 5 oyuncu yer alıyor. Yılın Kalecisi: Alisson Becker

13 Ocak 2020, 13:41
Arama sonuçları