COD: Modern Warfare 2 Remastered Yeni Oyunla Gelebilir!

COD: Modern Warfare 2 Remastered Yeni Oyunla Gelebilir!

Geçen hafta yeni Call of Duty oyunu hakkında bazı söylentiler ortaya atıldı. Infinity Ward'ın kurumsal iletişim yöneticisi Ashton Williams, Twitter hesabı üzerinden bir gif yayınladı. Gif'te görülen kafatası yeni Call of Duty oyununu akıllara getirdi. Ancak bu söylentiler daha sonra reddedildi. Bugün oyun hakkında başka söylentiler çıktı. Yeni Call of Duty oyununun "Call of Duty: Modern Warfare 4" ve "Call of Duty : Modern Warfare 2 Remastered" olacağı iddia edildi.

 

 

 


Aslında, yeni bir Call of Duty oyununun geleceği sır değil. Activision çatısı altındaki üç geliştirici ekip, her yıl bir Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde Chaos adlı bir Twitter kullanıcısı Modern Warfare 4 ile ilgili bir sızıntı paylaştı. Buna göre oyun modları; Campaign, Multiplayer (Zombies) ve Battle Royale olacak. Söylentilere bakılırsa en son çıkan Call Of Duty:Black Ops 4'te uyguladığı tüm mekanikler bu oyunda da yer alacak. Oyunun Battle Royale Modu haritasının bir kısmı karlı olacağıda söyleniyor. Bu bilgilerin ne kadarının doğru olduğunu henüz bilmiyoruz.

 

Tüm bu iddiaların doğruluğu hakkında açıklama gelene kadar, son çıkan Call Of Duty:Black Ops 4 macerasına sende katılmak için şimdi GameSatış güvencesiyle indirimli satın alabilirsin.


Steam Oyun Haberleri
 Stardew Valley'e Battle Royale Modu Eklendi
<< Önceki Haber

Stardew Valley'e Battle Royale Modu Eklendi

ConcernedApe'in popüler tarım oyunu olan Stardew Valley'de artık Battle Royale modu var. Mod yapımcıları, oyunun barışçıl, sevgi ve emek odaklı temasından sıkılıp Stardew Valley için bir Battle Royale Modu oluşturdular. Oyunun PC versiyonu için oluşturulan bu modda, haritaya dağılmış kılıçlar, sapanlar, bombalar, iyileştirici eşyalar, hatta atlar ve şapkalar bulabilirsiniz. Battle Royale modunda, a

07 Ocak 2019, 16:45
Steam Oyun Haberleri
Steam Tüm Zamanların En İyilerini Açıkladı
Sonraki Haber >>

Steam Tüm Zamanların En İyilerini Açıkladı

Steam platformundan bugüne kadar binlerce hatta onbinlerce oyun geçip gitmiştir. Bazıları günümüze ulaşmış ve ilk günkü populerliğini korumuş bazıları ise tarihin tozlu sayfalarında yerini almış diyebiliriz. Steam'in bugün açıkladığı veriler ise bir hayli ilginç. Öyle ki Steam üzerinde tüm zamanların en yüksek puanı almış oyunları listelenmiş. Listenin ilk sırasında tam %97,28 olumlu puanıyla Por

07 Ocak 2019, 19:34
Arama sonuçları