CS:GO Dust 2 Haritası Geri Döndü!

CS:GO Dust 2 Haritası Geri Döndü!

Counter Strike bugün resmi olarak 20 yaşında! Bu geçen 20 yıl içerisinde dünyanın en çok bilinen ve oynanan FPS oyunu olmayı başardı. Valve firması ise oyunun 20. yılını kutlamak için özlenen eski Dust 2 haritasını geri getirdi!

 

Valve paylaştığı güncelleme notlarında AUG silahına düzenleme getirdiklerini, oyuna satın alınabilecek tavuk kapsülü eklediklerini ve eski Dust II haritasını Casual oyun modunda geri getirdiklerini açıkladı. Counter Strike oyununu uzun zamandır oynayan oyuncuların bileceği üzere Dust 2 haritası bir çok eski harita gibi efsanelerin arasındadır. Cache, Ice World ve Mirage gibi efsane haritaların arasında olan Dust 2'nin ne zamana kadar oynanabilir olacağı ise henüz kesin değil. 

 

Diğer eski haritaların oyuna eklenip eklenmeyeceği henüz bilinmese de Valve firmasının Counter Strike hayranlarının yoğun taleplerini gözard etmeyeceği düşünülüyor. Siz de uzun zamandır Counter Strike oynuyorsanız ya da eski Counter oyuncularındansanız hemen oyuna girip deneyebilirsiniz.


Mobil Oyunlar
Harry Potter Wizards Unite Çıkıyor!
<< Önceki Haber

Harry Potter Wizards Unite Çıkıyor!

Niantic tarafından geliştirilen Harry Potter Wizards Unite bu hafta çıkıyor. Yakın zamanda tüm dünyayı Pokeman GO çılgınlığı sarmıştı. Harry Poter Wizards Unite de AR olarak oyunseverlerle buluşacak. Los Angeles'ta gerçekleştirilen bir tanıtım esnasında oyunun 21 Haziran tarihinde piyasaya çıkacağı duyuruldu. Bunlara ek olarak bir süredir Yeni Zelanda ve Avusutralya'da beta sürecinde olan oyunu

19 Haziran 2019, 14:03
PC Oyunları
Metin2’ye Yeni Güncelleme Geldi!
Sonraki Haber >>

Metin2’ye Yeni Güncelleme Geldi!

Metin2 geçtiğimiz günlerde 19.3 güncellemesini yayınladı. Oyuna birçok yeni özellik, geliştirme ve hata düzeltmesi yapıldı. Gelen tüm yenilikler: Metin2’ye Uyanış ve Zaman Çatlağı zindanları ile Yanılsama Platosu adında yeni bölgeler eklendi. Güncelleme sonrası Metin2 Yaz Etkinliği başlayacak. Nesne market üzerinden Ejder Parası ile satın alabileceğiniz yeni kostümler, başlıklar ve pet ek

20 Haziran 2019, 12:35
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları