CS:GO Turkish Stars League Çok Yakında Başlayacak!

CS:GO Turkish Stars League Çok Yakında Başlayacak!

Dün CS:GO için güzel gelişmeler yaşandı. Turkish Stars LeagueYıldızlara açılan kapı” projesinin çok yakında gerçekleşeceği duyuruldu. 
Türkiye’nin en iyi Counter-Strike Global Offensive oyuncuları ile genç yıldızlar bir araya gelip oynama şansını yakalayacak. Henüz organizasyona dair detaylar paylaşılmadı. Önümüzdeki günlerde proje detayları hakkında bir bilgilendirme yapılacaktır.

 

CS:GO’nun tanınan yüzü root da projede yer alacak. Popüler yayıncı “CS: GO oyuncularının profesyonelliğe adımı” olarak adlandırıyor.
Turkish Stars League (TSL) işleyişinin nasıl olacağı hakkında yeterince bilgiye sahip değiliz. TPL’de olan sistemin bu projede de uygulanması bekleniyor. 

 


PC Oyun Haberleri
Black Desert'tan Hafta Sonuna Özel ‘%1000 Level EXP’ Etkinliği!
<< Önceki Haber

Black Desert'tan Hafta Sonuna Özel ‘%1000 Level EXP’ Etkinliği!

10 Milyon kullanıcıya ulaşan Black Desert hafta sonuna özel ‘%1000 Level EXP’ Süper Hot Time etkinliği düzenliyor. Etkinlik içerisinde seviye atladığınızda alacağınız EXP %1000 arttırılacak! Etkinlik Kuralları ise şu şekilde; • Bu etkinlik tüm Black Desert sunucuları için geçerlidir. • Level EXP artış etkinliği parşömen, iksir, değerli paket EXP dışında uygulanır. Diğer EXP buffları ile

22 Kasım 2018, 15:38
Steam Oyun Haberleri
Steam Sonbahar İndirimlerinde En Dikkat Çeken Oyunlar!
Sonraki Haber >>

Steam Sonbahar İndirimlerinde En Dikkat Çeken Oyunlar!

Steam'de en çok beklenen sonbahar indirimi dönemi 2 gün önce başladı. Bununla birlikte birçok dikkat çeken oyun indirime girdi. Eğer PC oyunu satın almak istiyorsanız, indirimler için son gün 27 Kasım. İndirimdeki tüm oyunları GameSatış üzerinden ekstra %21 indirim ile satın alabilirsiniz! Steam sonbahar indiriminde öne çıkan bazı oyunlar ise şöyle; Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) Euro T

23 Kasım 2018, 12:03
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları