Cyberpunk 2077 Ertelendi!

Cyberpunk 2077 Ertelendi!

2020 senesinin en çok beklenen oyunlarından olan Cyberpunk 2077 yine ertelendi. Witcher serisi ile oyuncuların güvenini kazanan CD Projekt Red oyunun ertelendiğini sosyal medya hesabından açıkladı.


RPG türünde geliştirilen Cyberpunk 2077, küçük bir teaser ile duyurulduğundan bu yana heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz senelerde oyunun fragmanı, oynanışı ve çıkış tarihi duyurulmuştu. İlk kez E3 2019 konferansında 16 Nisan 2020 tarihinde çıkacağı duyurulan oyunun yılın başında 17 Eylül 2020 tarihine ertelendiği duyurulmuştu. Dün yaşanan yeni gelişme ile Cyberpunk 2077 çıkış tarihi 19 Kasım olarak duyuruldu.

 

Geliştirici ve yapımcı firma CDPR konuyla ilgili sosyal medya üzerinden oyunun ertelendiğini şu şekilde duyurdu;

 

"Bu tür kararların güveninizi sarstığını biliyoruz, bu güveni sarsmanın karşılığında zaman kazanmak bir oyun geliştiricisinin verebileceği en zor kararlarından biri. Bunun doğru karar olduğunu düşünüyoruz ama yine de sizi biraz daha beklettiğimiz için özür diliyoruz."

 

cyberpunk 2077


Açıklama içerisinde tamamen hazır olmadan çıkması planlanmadığı da açıkça belirtilmiş. Cyberpunk 2077 çıkış tarihi oyunun geliştirme sürecinde ertelenebileceği ihtimali hala geçerli gibi gözüküyor. Şimdilik son duyurulan çıkış tarihi ile 19 Kasım 2020’de çıkacak Cyberpunk 2077 indirimli olarak GameSatış üzerinden ön sipariş edilebilir.
 


Steam Oyun Haberleri
Mafia I Remake İçin İlk Fragman Yayınlandı!
<< Önceki Haber

Mafia I Remake İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Sevilen oyun serisi Mafia için geçtiğimiz günlerde serinin sevenlerini heyecanlandıracak gelişmeler yaşandı. Twitter üzerinden bir paylaşım ile Mafia remake duyuruları gelmişti. Mafia II Remake ve Mafia III Remake oyuncuların beğenisine sunuldu. Serinin ilk oyunu Mafia I remake için ise geçtiğimiz günlerde ilk fragman yayımlandı. Mafia serinin ilk oyunu 2002 yılında oyuncularla buluşmuştu. Çizgis

15 Haziran 2020, 15:35
Steam Oyun Haberleri
PUBG Yeni Güncellemesi Yayınlandı!
Sonraki Haber >>

PUBG Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

Steam üzerinde en çok oynanan ve oyun dünyasında battle royale türünü popüler kılan PUBG geliştirilmeye devam ediyor. Geçen hafta duyurulan PUBG 7.3 güncellemesi aktif edildi. Pubg 7.3 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler Duyurusunun geçen hafta yapılan oyuna birçok yenilik ve iyileştirmeler PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile oyuna yeni sekmeler dışında C4 gibi bombalar da oyunda kul

19 Haziran 2020, 12:06
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem