Death Stranding'in Ön Sipariş İçeriği Sızdı

Death Stranding'in Ön Sipariş İçeriği Sızdı

Playstation 4 özel oyunu olarak geliştirilen Death Stranding ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu hafta içinde Death Stranding’den yeni bilgiler gelecek. Death Stranding için henüz resmi bir duyuru gelmedi ancak ön sipariş paket bilgileri sızdırıldı. PlayStation Store üzerinden Death Stranding'i ön sipariş veren tüm oyunculara verilecek oyun içi eşyaların bulunduğu bir görsel sızdı. 

  

Duyurusu yapıldığından bu yana Death Stranding gizemini korumaya devam etti. Hideo Kojima'nın yaklaşık dört senedir geliştirdiği PlayStation 4 özel oyunu, tahminlere göre geliştirilmesi devam eden PlayStation 5’in çıkış oyunlarından bir tanesi olacak.

 

death stranding

  

Death Stranding Ön Sipariş İçeriği

 

* PS4 dinamik tema 

* PlayStation Network avatar 

 

Death Stranding oyun içi öğeler;

 

* Altın "Sam" Güneş Gözlüğü 

* Altın Zırh 

* Altın Şapka 

* Altın Hız İskeleti

 

Ön siparişle verilecek öğeler hikâye ilerleyişi ile açılacak. Sabah Twitch üzerinden başlayan yayın sonunda oyun hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz gibi duruyor.


Mobil Oyun Haberleri
Pubg Mobile Ramazan Bayramı'na Özel Hediyeler Dağıtıyor!
<< Önceki Haber

Pubg Mobile Ramazan Bayramı'na Özel Hediyeler Dağıtıyor!

Battle royale türünün en sevilen oyunları arasında olan PUBG, daha sonrasında mobil platformlara çıkardığı PUBG Mobile ile birlikte oyuncu kitlesini oldukça büyüttü. Etkinlikler ve güncellemelerle oyuncuları memnun etmeye devam eden PUBG Mobil şimdi Ramazan Bayramı'na özel hediyeler dağıtıyor. PUBG Mobile UC alımlarınız bonus UC ve birbirinden güzel hediyeler kazandırıyor. * PUBG Mobile 1400 UC

29 Mayıs 2019, 13:40
PC Oyun Haberleri
League of Legends Kutu Kapmaca Etkinliği Başlıyor
Sonraki Haber >>

League of Legends Kutu Kapmaca Etkinliği Başlıyor

League of Legends Türkiye Sunucusu’na özel olacak Kutu Kapmaca etkinliği duyuruldu. 31 Mayıs saat 00.01'de başlayacak etkinlik bu yaz 3 hafta boyunca sürecek! Kutu Kapmaca Etkinliğinde zaferler kazanarak Hextech Setleri toplamaya başlayın. Kutu kapmaca etkinliğinde kutuları kapmak için 31 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında Lol Sihirdar Vadisi’nde alacağınız 6 zafer ya da ARAM eşleştirmeli oy

30 Mayıs 2019, 09:43
Arama sonuçları