Doom Eternal Oynanış Videosu Yayınlandı

Doom Eternal Oynanış Videosu Yayınlandı


Quakecon 2018 etkinliğinde oyuncuların beğenisine sunulan Doom  Eternal, sevilen FPS oyunu Doom serisinin yeni oyunu. Alışık olduğumuz Doom serilerinden daha hızlı bir oynanış vaadeden Doom Eternal, ilk olarak E3 2018 etkinliğinde duyurulmuştu. 

Doom Eternal Oynanış Videosu Bethesda Tarafından Paylaşıldı 


Oyunculara farklı bir FPS deneyimi sunacak olan Doom Eternal, 28 Aralık 2018 tarihinde çıkacak. Edindiğimiz bilgilere göre, oyun Steam'de yer almayabilir. Oyunda, farklı bir oyuncu, oyunu işgal etme seçeneğine sahip olacak. Oyunu işgal eden oyuncular şeytanlardan birini kontrol edebilecek ve birden fazla oyuncuyla birleşebilecek. Bunun dışında farklı çevrimiçi modların da sunulacağını belirten firma, oyuncuları zorlu bir deneyimin beklediğini de vurguluyor. 


İşte Doom Eternal Oynanış Videosu


Steam Oyun Haberleri
Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Belli Oldu
<< Önceki Haber

Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Publisher Focus Home'un dikkat çeken oyunu Insurgency, oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Oyunun devam serisi Insurgency Sandstorm'un çıkış tarihi nihayet açıklandı. 18 Eylül'de oyuncularla buluşacak olan Sandstorm'u ön sipariş olarak satın alan kullanıcılar için iki farklı beta sürümü sunulacak. Şu an oynanabilir olan Beta sürümünde, Skirmish, Firefight, Push, Checkpoint modları mevcut.

10 Ağustos 2018, 15:07
PC Oyun Haberleri
Post Scriptum Çıktı !
Sonraki Haber >>

Post Scriptum Çıktı !

Post Scriptum, 2. Dünya savaşında geçen, ekip çalışmasının önemli olduğu birinci şahıs simülasyon oyunudur. Oyuncular, Hollanda tarla ve kasabalarında İngilizler tarafından yürütülen operasyonları, tarihin içinde yaşama fırsatı buluyor. Oluşturulan bölgeler, sokak seviyesinden harita görünümlerine kadar, hepsi arşiv referanslarından doğru şekilde, Post Scriptum ile tarihe uygun olarak oluşturul

13 Ağustos 2018, 15:39
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları