Doughlings: Arcade Çıktı

Doughlings: Arcade Çıktı

Bir Türk oyun firması olan Hero Concept, ilk oyunu Doughlings ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda Türk yapımı oyunların giderek artış göstermesi, hem yurt içinde hem de yurt dışında ki oyuncu kitlelerine ulaşabilmesi bizlere hem büyük bir mutluluk, hem de tarifsiz bir gurur yaşatıyor. Hero Concept Stüdyosu 2017 yılında Kreatif Direktör: Serkan ÖZAY, Baş Programcı: Turgut Hakkı ÖZDEMİR,  Ürün Pazarlama Müdürü: Eray UYGUN, Finansal Direktör: Evrim GÜRKAN, Programcı: Alican KAYNAK, İş Geliştirme: Paris OBDAN gibi alanında usta programcılar tarafından İstanbul/Türkiye’de kuruldu. Doughlings, Hero Concept tarafından 8 Mayıs 2018 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunuldu ve henüz daha çok yeni bir oyun olmasına rağmen gördüğü ilgi oldukça yoğun. E bizler de oyuna baktığımız da ne kadar da başarılı bir oyun olduğunu görebiliyoruz.

Hikaye Oldukça Hoş 

Doughlings’in hikâyesine de gelirsek eğer öncelik olarak çok hoş bir hikâyesi olduğunu söyleyebiliriz. Doughlings’ler yüzlerinde sürekli bir gülümseme olan ve bizlerden çok farklı bir boyutta yaşayan sevimli yaratıklardır. Doughlings’lerin en büyük eğlenceleri ise farklı kültürleri izlemek ve onları taklit etmek. Doughlings’ler kendi hallerinde eğlenceli bir şekilde yaşarlarken, bir gün gökten bir meteor düşer ve olanlar olur. Doughlings’lerin dünyasına zehirli bir gaz yayılmaya başlar. Bu gaz Doughlings’leri önce delirtir sonrasında da taşa çevirir. Bu durumu gören Doktor Morpheus hemen bu duruma bir son vermek ve halkı bu illetten kurtarabilmek için bir ilaç hazırlar. Fakat bir anda ortalık karışır ve Doktor Morpheus kendi arkadaşları tarafından saldırıya uğrar. Artık yapacak tek bir şey kalmıştır, o da bu duruma bir son verebilmek için kahramanlar gibi savaşmak. 


Doughlings, her yaştan oyuncunun zevkle ve heyecanla oynayabileceği harika bir oyun. En ucuz Doughlings’i GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
Vampyr Sistem Gereksinimleri Resmen Belli Oldu
<< Önceki Haber

Vampyr Sistem Gereksinimleri Resmen Belli Oldu

2018 yılının en fazla beklenen oyunları listesinde en başta gelen oyunlardan olan Vampyr, henüz daha çıkış yapmadan büyük bir kitlenin gönlünü fethetmeyi başarabildi. Vampyr ile ilgili bu zamana kadar ki çıkmış olan ekran görüntüleri ve videolar oyunun grafiksel olarak ne kadar başarılı olduğunu bizlere gösterdi. Lakin burada grafikten ziyade oyunun o şahane hikâyesi ve oyun içindeki en ufak bir no

10 Mayıs 2018, 16:11
PC Oyun Haberleri
Overwatch Pembe Mercy Kostümü İle Meme Kanseri İçin Bağış Topluyor
Sonraki Haber >>

Overwatch Pembe Mercy Kostümü İle Meme Kanseri İçin Bağış Topluyor

İnternet’in bizlere kazandırdığı en güzel ve en önemli özelliklerden biri de dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşıp, zor ve yardım gerektiren koşullarda hızlı ve etkili bir dayanışma içine girebilmek sanırım. Öyle ki kendi halinizde, amatör bir besteciyken tek bir video ile birden bire milyonlara ulaşabiliyor hatta albüm yapmak isterseniz dünyanın dört bir yanındaki insanlardan bağış toplayab

11 Mayıs 2018, 13:52
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları