Doughlings: Arcade Çıktı

10-05-2018

Bir Türk oyun firması olan Hero Concept, ilk oyunu Doughlings ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda Türk yapımı oyunların giderek artış göstermesi, hem yurt içinde hem de yurt dışında ki oyuncu kitlelerine ulaşabilmesi bizlere hem büyük bir mutluluk, hem de tarifsiz bir gurur yaşatıyor. Hero Concept Stüdyosu 2017 yılında Kreatif Direktör: Serkan ÖZAY, Baş Programcı: Turgut Hakkı ÖZDEMİR,  Ürün Pazarlama Müdürü: Eray UYGUN, Finansal Direktör: Evrim GÜRKAN, Programcı: Alican KAYNAK, İş Geliştirme: Paris OBDAN gibi alanında usta programcılar tarafından İstanbul/Türkiye’de kuruldu. Doughlings, Hero Concept tarafından 8 Mayıs 2018 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunuldu ve henüz daha çok yeni bir oyun olmasına rağmen gördüğü ilgi oldukça yoğun. E bizler de oyuna baktığımız da ne kadar da başarılı bir oyun olduğunu görebiliyoruz.

Hikaye Oldukça Hoş 

Doughlings’in hikâyesine de gelirsek eğer öncelik olarak çok hoş bir hikâyesi olduğunu söyleyebiliriz. Doughlings’ler yüzlerinde sürekli bir gülümseme olan ve bizlerden çok farklı bir boyutta yaşayan sevimli yaratıklardır. Doughlings’lerin en büyük eğlenceleri ise farklı kültürleri izlemek ve onları taklit etmek. Doughlings’ler kendi hallerinde eğlenceli bir şekilde yaşarlarken, bir gün gökten bir meteor düşer ve olanlar olur. Doughlings’lerin dünyasına zehirli bir gaz yayılmaya başlar. Bu gaz Doughlings’leri önce delirtir sonrasında da taşa çevirir. Bu durumu gören Doktor Morpheus hemen bu duruma bir son vermek ve halkı bu illetten kurtarabilmek için bir ilaç hazırlar. Fakat bir anda ortalık karışır ve Doktor Morpheus kendi arkadaşları tarafından saldırıya uğrar. Artık yapacak tek bir şey kalmıştır, o da bu duruma bir son verebilmek için kahramanlar gibi savaşmak. 


Doughlings, her yaştan oyuncunun zevkle ve heyecanla oynayabileceği harika bir oyun. Doughlings’i en uygun fiyat ile GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 
 

İlgili Oyunlar
Arama sonuçları