FIFA 19 Çıkış Tarihine Çok Az Kaldı

FIFA 19 Çıkış Tarihine Çok Az Kaldı

 

Futbol severlerin oyun tutkularıyla birleşen efsanevi yapımlardan Fifa 19, oyun içindeki yenilikleri ve modlarıyla epeydir gündemde. Fifa 19; Ronaldo krizi, indirim krizi derken 28 Eylülde en sonunda oyuncularla buluşacak. Geçtiğimiz günlerde oyunu indirime girmeden satın alan kullanıcılar mağdur durumda kalmıştı. Ancak Sony oyuncuları mağdur etmemiş ve oyunu indirimsiz alan kullanıcılara farkı iade edeceğini açıklamıştı.Bu davranış ile birlikte elbette takdirleri toplamayı başardı. 
Çıkmasına sayılı günler kala oyun hakkında bildiklerimizi de özetleyelim dedik. Fifa 19'da Alex Hunter, Danny Williams ve Kim Hunter'ın hikayelerini yaşayarak şampiyon olabilirsiniz. Her zaman o hayalini kurduğunuz kadroyu kurarak, UEFA Champions League canlı içerikleri, yepyeni online maç modu Division Rivals ve daha fazlası ile heyecana ortak olabilirsiniz. 


FIFA 19 Geliyor ! 


Yaratıcılığınızı kullanın ve topu kontrol etme gücünüzü hissedin. Gizli tuzaklar kurup rakibinizi afallatabilir, gol fırsatlarını kovalayabilirsiniz.  Böylelikle oyunculara taktik çeşitliliği sunan dinamikler ile birlikte, oyunculara çok daha ayrıntılı bir deneyim sunulmuş diyebiliriz. Hayatta kalma modları, hakemsiz oynama seçeneği vb. derken, Fifa 19 gerçekten oyun camiasına damgasını vurdu. 
Fifa 19'u ön sipariş olarak satın alarak, avantajlardan yararlanabilirsiniz. 


Röveşatalarınız bol olsun ! 

 

                                                                                                   

 

 


PC Oyun Haberleri
Devil May Cry 5 İçin Yeni Video Yayınlandı
<< Önceki Haber

Devil May Cry 5 İçin Yeni Video Yayınlandı

Devil May Cry serisinin son yapımı Devil May Cry 5, çıkış haberi ile oyuncuları oldukça heyecanlandırmıştı. Oyunun çıkış tarihi 8 Mart 2019 olarak açıklanmıştı. PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek olan oyun için daha önce yayınlanan fragmanlardan sonra, akıllardaki birçok soruyu cevaplayacak yeni bir video da geldi. Video arka plandaki şarkı bile bizi heyecanlandırmaya yet

20 Eylül 2018, 15:29
PC Oyun Haberleri
Call of Cthulhu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı
Sonraki Haber >>

Call of Cthulhu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Boston yakınlarındaki Darkwater adasındasınız. Sene 1924. Bir sanatçının ailesinin ölümünden sorumlu olanları bulak için görevlendiren Edward Pierce'in ta kendisi olarak oynuyorsunuz. Peki ya peşinde olduğunuz şey bir insandan daha fazlasıysa ?

21 Eylül 2018, 10:41
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları