FIFA 19'da Hayatta Kalma Modu ve Hakemsiz Oyun

FIFA 19'da Hayatta Kalma Modu ve Hakemsiz Oyun

 

EA Sports, FIFA 19'u rakiplerinden farklı kılacak modlarla oyuncuları şaşırtıyor. Hayatta kalma modu ve hakemsiz oynama seçeneğini sunan Fifa 19 şu an ön siparişte. 


Battle Royale türünün yaygınlaşmasıyla, hayatta kalma moduna iyice alıştık. Ancak FIFA 19'daki Hayatta Kalma Modunda, maç yaparken gol attığımızda takımdan rastgele bir oyuncu maçtan ayrılıyor. Bu modda tek oyuncu olarak kalmıyorsunuz çünkü normal maçlarda olduğu gibi takım 7 kişinin altına inerse maç iptal oluyor. 


FIFA 19'da Hakemi Devre Dışı Bırakabilirsiniz


FIFA 19'un en çarpıcı modlarından birisi de bu elbette. Normal maçlarda tüm kuralları iptal edebileceğiniz oyun, hakemi devre dışı bırakma seçeneği de sunuyor. FIFA 19   5 vs. 5 modundan sonra, bu ilgi çekici modlar , oyunculara istediğini sunacak gibi duruyor. 

Keyifli oyunlar !


Steam Oyun Haberleri
Steam Flaş İndirimler Geri mi Geliyor ?
<< Önceki Haber

Steam Flaş İndirimler Geri mi Geliyor ?

Steam'de bir süre önce Flaş İndirim denen kısımlar bulunur ve oyuncular burayı takip edip, istedikleri oyunu indirime girdiği gibi alabilirdi. Valve, bu uygulamaya bir son vermiş ve indirimlerini Yaz, Cadılar Bayramı gibi süreli indirimlerle gerçekleştirmeye devam etmişti. Steam Flaş İndirimleri, borsa takip edercesine takip edilirdi. Valve News Network'ten Tyler McVicker'ın iddiası ise, Flaş İn

03 Ağustos 2018, 16:08
PC Oyun Haberleri
Fortnite Google Play Store'da Olmayacak
Sonraki Haber >>

Fortnite Google Play Store'da Olmayacak

Battle Royale oyunu Fortnite'ın Android platforma gelecek olması oldukça konuşulmuştu. Epic Games, Fortnite'ın Google Play'de kesin olarak yer almayacağını duyurdu. Epic Games CEO'su Tim Sweeney, şirketin oyuncularla doğrudan iletişim kurmayı hedeflediğini ve bu kararın temel sebeplerinden birinin ise oyun içi alışverişlerde Google'ın aldığı %30 'luk komisyon oranı olduğunu belirtti. Fortnite'ın

06 Ağustos 2018, 13:53
Arama sonuçları