FIFA 20'den İlk Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

FIFA 20'den İlk Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

27 Eylül tarihinde oyuncularla buluşacak olan FIFA 20’den ilk ekran görüntüleri paylaşıldı. Sokak futbol modu VOLTA için yeni ekran görüntüleri dışında bir de video paylaşıldı.

 

Futbol oyun serisinin en son oyunu FIFA 20’nın çıkmasına hala birkaç ay olsa da geliştirici firma EA, yeni mod VOLTA’ya ait bazı ekran görüntülerini paylaştı. Görsellerde, FIFA Street modunda bulunacak sahaları ilk kez görüyoruz.

 

fifa 20 volta

 

fifa 20

 

fifa 20 volta mod

 

FIFA 20 VOLTA modu ile oyuncular senelerdir beklenen sokak futbolunun tadını çıkarabilecekler. Görsellerde bir diğer dikkat çeken ise FIFA 20’nin kaliteli grafikleri oluyor. Eylül ayının sonunda piyasaya çıkacak olan FIFA 20 indirimli fiyatıyla GameSatış’ta ön siparişte!

 


Konsol Oyunları
Yeni Co-op Oyunu Outriders Geliyor!
<< Önceki Haber

Yeni Co-op Oyunu Outriders Geliyor!

Hali hazırda fırtına gibi esen E3 Fuarında en çok beğeni toplayan Square Enix, yeni çıkacak oyunu Outriders'ı 2020 yazında oyuncuların beğenisine çıkaracağını duyurdu.   A Way Out benzeri bir oynanışa sahip olan oyunun Topluluk Yöneticisi Toby Palm, Square Enix ve People Can Fly’ın ortak çalışması Outriders hakkında yeni detaylar verdi.   {{news_to:marvel-avengers-oyunu-ilk-kez-e3-te-gosterildi}}  

11 Haziran 2019, 16:41
PC Oyunları
Metin2 %25 Happy Hour Başladı!
Sonraki Haber >>

Metin2 %25 Happy Hour Başladı!

Metin2’de iki gün serecek mutlu saatler başladı! İki gün boyunca alacağınız Ejder Parası’nın %25’i kadar bonus kazanacaksınız. Yarın saat 23:59’a kadar geçerli EP alışverişlerinizde %25 daha fazla EP kazanacaksınız.     Bu gece 01:00’da başlayan kampanya için son gün yarın! Bu fırsatı kaçırmamak için en ucuz Metin2 EP, GameSatış’ta sizleri bekliyor.   Ejder Parası  %25 Bonus  30 EP  7,5

12 Haziran 2019, 09:38
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları