Fortnite’a Gelecek Güncelleme ile Suppressed Silah Eklenecek!

Fortnite’a Gelecek Güncelleme ile Suppressed Silah Eklenecek!

Epic Games, Fortnite’ın Battle Royale modu tüm dünyada popülerliği gün geçtikçe artan, oyuna haftalık olarak yeni bir eşya ya da silah ekliyor. Bu yenilikler görünüşe bakılırsa bu hafta da devam edecek. En son güncellemesi öncesinde, geliştirici yeni bir silah daha ekliyor: Suppressed Sniper Riffle.


Silah, Fortnite'ın oyun içi haber akışında "yakında geliyor" olarak listelenerek, bu haftaki içerik güncellemesinin bir parçası olarak geleceğini doğruladı. Oyuncular, yeni silahı denemek için fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. Epic, Twitter'da Fortnite'nin bir sonraki içerik güncellemesinin tüm platformlarda 8 Ocak, yani bugün geleceğini duyurdu.

 

fortnite

 

Fortnite'e en son gelen içerik, geçen hafta 7.10.2 güncellemesinin bir parçası olan Boom Box oldu. Oyundaki diğer pek çok öğenin aksine, Boom Box doğrudan diğer oyunculara zarar vermeyip; daha ziyade, yapıları için bir sayaç işlevi görüyordu. 

 

Tüm bunlar yanında, Fortnite’ın 14 Günü etkinliğini uzattı. Orijinal bitiş tarihi ile ilgili karışıklığı telafi etmek için tüm platformlarda bir hafta daha uzatıldı. Etkinlik 15 Ocak tarihine kadar sürecek.

 

GameSatış güvencesi ile hemen Fortnite V Papel satın alıp oyunun eğlenceli dünyasına sende katıl.


Steam Oyun Haberleri
Metro Exodus Fotoğraf Modu ile Gelecek
<< Önceki Haber

Metro Exodus Fotoğraf Modu ile Gelecek

Deep Silver ve 4A Games bugün Metro Exodus'un, Fotoğraf Moduna sahip olacağını doğruladı. 4A Games'in baş yapımcısı Jon Bloch, “Fotoğraf Modu, Metro topluluğunun en çok talep edilen özelliklerinden biri oldu” dedi. “FPS türü için nispeten nadir olarak kullanılsa da ekip çalışmasını sağlamak ve Metro hayranlarına Rus arazilerinde kendi hikayelerini yakalama fırsatı vermek konusunda kararlıyız” de

08 Ocak 2019, 13:27
PC Oyun Haberleri
Fifa 19 Yılın Takımı Belirlendi! Yılın 11'i Karşınızda
Sonraki Haber >>

Fifa 19 Yılın Takımı Belirlendi! Yılın 11'i Karşınızda

Fifa 19 oyununda yılın en iyi kadrosu belirlendi. Buna göre yılın en iyi ilk 11’inde Messi, Ronaldo ve Mbappe dikkat çekiyor. Katılımcıların oylarının toplanmasının ardından Fifa 19 yılın takımı açıklandı. EA Sports firması, 7 Ocak'ta en iyi oyunculardan oluşan ilk 11'i duyurdu. En çok bilinen yıldızlar dahil olmak üzere en iyinin en iyisi oyuncuları kadroda topladı. Bir çok futbolsever için sür

08 Ocak 2019, 14:24
Arama sonuçları