Fortnite'a Yeni Silah Geliyor!

Fortnite'a Yeni Silah Geliyor!

7'den 77'ye herkesi kasıp kavuran Battle Royale oyunu olan Fortnite'a yere sabitlenen bir roket geliyor.

 

Epic Games'in en popüler oyunu olan Fortnite kısa zamanda aynı türdeki rakiplerini epey geride bırakmıştı. Sürekli gelen yenilikler ve oyun içeriği güncellemeleri ile oyuncu kaybetmeyen Fortnite istikrarını sürdürüyor. 

 

Oyun içi haber kısmından Şişe Roket isimli yeni silahın ön gösterimini gerçekleştiren Fortnite, "Yüksek sesli, parlak ve tehlikeli! Uyarı: Evin içinde patlatmayınız" ibarelerini kullanarak silahın ne denli güçlü olacağını belirtti.

 

 

Roketin 7 adet cephaneye sahip olduğunu görüyoruz. 

 

Şişe roketi'nin altında bulunan ayaklar ile silahın yere sabitlendiği ve sonrasında kullanıma hazır olduğunu söyleyebiliriz. Bu silah ile düşmanların yapılarını kolayca yıkabilirsiniz. 

 

1 veya 2 gün sonra oyun içi yayınlacak silah şimdiden oyuncuların favorisi olacağa benziyor. 

 

Gamesatış üzerinden V-Papel alarak markette istediğiniz ürüne sahip olabilir, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. 


PC Oyunları
Ücretsiz Battle Royale Apex Legends Çıktı!
<< Önceki Haber

Ücretsiz Battle Royale Apex Legends Çıktı!

EA ve Respawn Entertainment PC, PlayStation4 ve Xbox One'da mevcut ücretsiz bir battle royale deneyimi olan Apex Legends'ı piyasaya sürdü. Titanfall evreninde yer alan Apex Legends, battle royale türünü benzersiz karakterler, kadro tabanlı oyun, yenilikçi mekanikler ve daha birçok şey ile canlandırıyor.   Apex Legends, benzersiz bir Respawn tadıyla bir kadro tabanlı battle royale deneyimi sunuyor.

05 Şubat 2019, 11:47
Steam Oyunları
Steam'de Ay Yılı Başladı!
Sonraki Haber >>

Steam'de Ay Yılı Başladı!

Steam'in yıl boyu yaptığı özel etkinliklere ve indirimlere yeni bir etkinlik daha eklendi: Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi. Bir çok oyunun indirime girdiği ve özel jeton fırsatlarının da içinde bulunduğu bu özel etkinlik 11 Şubat Türkiye saati ile 21:00'da sona erecek.     Steam üzerinden biriktirebileceğiniz jetonlar ile yeni sohbet ifadeleri satın alabilir, profilinizi özelleştirebilir ve hatta 10

05 Şubat 2019, 16:36
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları