Fortnite Batman Etkinliği Sızdırıldı! İşte Detaylar.

Fortnite Batman Etkinliği Sızdırıldı! İşte Detaylar.

Fortnite ile ilgili sızdırılan son haberlere göre yakın zamanda bir Fortnite ve Batman ortak çalışması görebiliriz. Fortnite oyununa eklenmesi beklenen Batman temasına dair bilgiler, görseller ve detaylar sızdırıldı. Aynı zamanda sızdırılan yeni haritada da Gotham Şehrinin esintilerini görebiliyoruz. 

 

Sızdırılan iki eşya oldukça güzel görünüyor. Grapnel Gun ve Explosive Batarang isimlerine sahip bu eşyalar Batman temasını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Batman Graple Gun sizi hedef noktaya çekerken Yarasa Pelerininizi de açıyor.

 

fortnite batman graple gun

 

İkinci eşya Explosive Batarank ise fırlattığınız düşmanlarınıza ya da duvarlara yapışıyor. Duvara yapışan Explosive Batarang eğer bir düşman menzile girerse patlıyor. 

 

Explosive Batarang Fortnite Batman

 

Aynı zamanda sızdırılan yeni haritayı da aşağıda görebilirsiniz. 

 

Bu etkinliğin 21 Eylül tarihinde oyuna eklenmesi planlanıyor. Bu da 2019 Batman günü olarak anılan tarihe denk geliyor. Bu etkinlikle ilgili detaylar paylaşıldıkça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

 

Siz de hemen indirmli Fortnite Vbucks (V papel) satın alın ve birbirinden güzel etkinliklerle dolu Fortnite dünyasına dahil olun!


Steam Oyun Haberleri
Football Manager 2020 İçin Yeni Bir Özellik Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Football Manager 2020 İçin Yeni Bir Özellik Duyuruldu!

Futbol severlerin senelerdir en sevdiği oyunlar arasında yer alan gerçekçi bir menajerlik deneyimi yaşatan Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2020’nin yeni özellikleri duyurulmaya devam ediyor. Her sene getirilen yeniliklerle daha da gerçekçi deneyim yaşatmayı hedefleyen geliştirici Sports Interactive, Football Manager 2020’de iklim değişikliği olacağı duyuruldu. Mobil, bilgis

18 Eylül 2019, 11:30
Mobil Oyun Haberleri
PUBG'ye Yeni Ustalık Sistemi Geliyor!
Sonraki Haber >>

PUBG'ye Yeni Ustalık Sistemi Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde 9. Sezon başlayan PUBG Mobile için 4.3 güncellemesi yakın zamanda yayınlanacak. 4.3 Güncellemesi ile yeteneklerinizi geliştirebilecek, yeni ilerle sistemi; Hayatta Kalma Ustalığı, yeni pompalı tüfek DBS ve çok fazlasıyla geliyor. PUBG güncellemesi gerçekten kim olduğunuzu göstermenizi sağlayacak yeni yollar içeriyor. SEZON 4, 4.3 Güncellemesinde ölümcül olmayan yeteneklerini

19 Eylül 2019, 12:02
Arama sonuçları