Fortnite Canlandırma Minibüsleri Nerelerde Bulunur?

Fortnite Canlandırma Minibüsleri Nerelerde Bulunur?

Canlandırma Minibüsleri Fortnite oyununa v8.30 yamasıyla eklenen yeni bir özellik. Bu haberimizde oyunda canlandırma minibüslerini nerede bulabileceğinizi sizinle paylaşıyoruz. 

 

Fortnite yapımcısı Epic Games bilindiği üzere oyunu sürekli geliştirmeyi amaçlıyor. Düzenli olarak uygulanan yamalarla Fortnite oyununun yeniliklerle dolu olduğunu görüyoruz. Apex Legends oyununun bomba gibi çıkışı ve Battle Royale piyasasına hakim olmasının ardından Apex Legends'ın meşhur takım arkadaşlarımızı canlandırma özelliği Fortnite oyununa da eklendi. Canlandırma minibüslerine ulaştığınızda takım arkadaşlarınızı kısıtlı mühimmat, 100 can ve 100 odunla tekrar hayata döndürebileceksiniz. 

 

Canlandırma Minibüsleri Haritada Nerede Bulunuyor?

Fortnite canlandirma minibusleri nerelerde bulunur

Haritada her oyuncunun ulaşabileceği şekilde rastgele olarak konumlanan canlandırma minibüslerini aşağıdaki resimde bulabilirsiniz. Gösterilen alanlara giderek takım arkadaşlarınızı yeniden hayata döndürün ve savaşmaya devam edin!

 

İndirimli Fortnite V Papel satın almak için GameSatış her zaman hizmetinizde!


PC Oyunları
Rage 2'nin Silah ve Yeteneklerine Ait Detaylı Video Yayınlandı
<< Önceki Haber

Rage 2'nin Silah ve Yeteneklerine Ait Detaylı Video Yayınlandı

Daha önceki haberimizde Rage 2'ye ait oynanış videosu yayınlamıştık. {{news_to:rage-2-nin-yeni-oynanis-videosu-yayinlandi}} 14 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya çıkacak olan Rage 2'den yeni ve detaylı bir oynanış videosu daha geldi. Videoda daha çok silahlara, silah özelliklerine ve yeteneklere detaylı olarak yer verildiğini görüyoruz. Aksiyon mekaniklerinin tavan yaptığını oyun, FPS oyunlarını sevenle

11 Nisan 2019, 12:36
PC Oyunları
Black Desert 14 Gün Boyunca Ücretsiz!
Sonraki Haber >>

Black Desert 14 Gün Boyunca Ücretsiz!

Baharın gelmesiyle dün gelen güncelleme ile birlikte Black Desert birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapmaya başladı.   Su Festivali ile oyunda kaldığınız her 2 saat için sizlere Festivalin izleri eşyası verilecek. Eşya ise 60 dakika için size Sağlık EXP +20 ve Şans +2 etkisi verecek. 50 adet bu eşyadan edindiğinizde ise Haro için bir hediye etkinlik görevini tamamlayarak 1 Fil Şelalesi (

11 Nisan 2019, 13:52
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları