Fortnite Google Play Store'da Olmayacak

Fortnite Google Play Store'da Olmayacak

 

Battle Royale oyunu Fortnite'ın Android platforma gelecek olması oldukça konuşulmuştu. Epic Games, Fortnite'ın Google Play'de kesin olarak yer almayacağını duyurdu. Epic Games CEO'su Tim Sweeney, şirketin oyuncularla doğrudan iletişim kurmayı hedeflediğini ve bu kararın temel sebeplerinden birinin ise oyun içi alışverişlerde Google'ın aldığı %30 'luk komisyon oranı olduğunu belirtti.  Fortnite'ın Android sürümünün tüm ülkelerde oynanabilir olmasını hedeflediklerini de ekledi. 


Öncelikle Samsung Galaxy Note 9 ile buluşacak olan Fortnite, bir süre sonrasında da diğer Android cihazlarda oynanabilecek. 


Buna ek olarak, Samsung ile Epic Games'in yaptığı işbirliği sonucunda, Note 9'u ön sipariş olarak alanlara, 150 Dolar değerinde Fortnite V-Bucks hediye edilecek. Yani yaklaşık 750 TL'ye denk gelen bu oyun içi para, Samsung ile Epic Games'in sağlam bir iş birliği yaptığını kanıtlar nitelikte. Çoklu platform özelliği yer almazsa, S9 sahipleri bir süre kendi aralarında Fortnite oynayacak gibi görünüyor. Ancak Epic Games'in buna mutlaka bir çözüm düşündüğü kanısındayız. 


PC Oyun Haberleri
FIFA 19'da Hayatta Kalma Modu ve Hakemsiz Oyun
<< Önceki Haber

FIFA 19'da Hayatta Kalma Modu ve Hakemsiz Oyun

EA Sports, FIFA 19'u rakiplerinden farklı kılacak modlarla oyuncuları şaşırtıyor. Hayatta kalma modu ve hakemsiz oynama seçeneğini sunan Fifa 19 şu an ön siparişte. Battle Royale türünün yaygınlaşmasıyla, hayatta kalma moduna iyice alıştık. Ancak FIFA 19'daki Hayatta Kalma Modunda, maç yaparken gol attığımızda takımdan rastgele bir oyuncu maçtan ayrılıyor. Bu modda tek oyuncu olarak kalmıyorsun

06 Ağustos 2018, 09:58
Steam Oyun Haberleri
Football Manager 2019 Sistem Gereksinimleri
Sonraki Haber >>

Football Manager 2019 Sistem Gereksinimleri

2 Kasım'da piyasaya sürülecek olan Football Manager 2019, bizi yine oyunun başına sabitleyecek gibi görünüyor. Taktikleri ve oyun stilini belirlediğimiz, oyuncularla sözleşmeler imzaladığımız, maç gününde de taç çizgisinde yerini aldığımız bu yapım ile başarıların altına imzamızı atacağız. Oyunda 11 ülkeden, hepsi lisanslı olmak üzere toplamda 26 lig karşılaşması bulunuyor. Football Manager 201

06 Ağustos 2018, 15:14
Arama sonuçları