Ghost Recon: Breakpoint Beta Tarihleri Açıklandı

Ghost Recon: Breakpoint Beta Tarihleri Açıklandı

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’ın devam oyunu olacak Breakpoint için beta testi tarihlerini duyurdu. Ghost Recon: Breakpoint Beta, 5-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. 

  

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Beta süresince oyuncuların yalnız ya da dört oyunculu co-op olarak oyunu keşfetmelerine izin verecek. Oyunu ön sipariş olarak edinenler betaya erişim imkânı kazanacaklar ancak ön sipariş vermeyen oyuncular işe web sitesi üzerinden kayıt yaptırarak betaya erişim sağlayabilecek.

  

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Ekim tarihinde çıkış yapacak. Önceki oyun Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands indirimli olarak GameSatış'ta sizleri bekliyor.

 

 


Steam Oyunları
Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 İçin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı
<< Önceki Haber

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 İçin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

PC Gaming Show sunumunda Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 için ilk oynanış fragmanı yayınlandı.     Duyurusundan bu yana oldukça fazla ilgi gören RPG türündeki Vampire The Masquerade Bloodlines’ın ikinci oyunu Vampire The Masquerade Bloodlines 2 için yeni bir video paylaşıldı. Ön siparişe açılmasının ardından en çok satanlar arasında bir süre kalan oyunun ilk oynanış görüntüleri E3 2019 PC Gami

11 Haziran 2019, 12:03
Steam Oyunları
Planet Zoo Çıkış Tarihi Açıklandı ve Ön Siparişe Açıldı!
Sonraki Haber >>

Planet Zoo Çıkış Tarihi Açıklandı ve Ön Siparişe Açıldı!

Frontier Developments’in yeni oyunu Planet Zoo, 5 Kasım tarihinde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Hayvanat bahçesi yaratabileceğimiz Planet Zoo Steam üzerinden ön siparişe açıldı.     E3 2019 PC Gamer konferansında oynanış videosu gösterilen Planet Zoo, kendi hayvanat bahçenizi yaratmaya olanak sağlıyor. Tek oyunculu oynanışa sahip olan oyunda oyuncular yeni canlılar da keşfedebilecekler. Oyund

11 Haziran 2019, 13:03
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları