Halo: The Master Chief Collection PC'ye Geliyor!

Halo: The Master Chief Collection PC'ye Geliyor!

PC oyuncularının her zaman hayalini kurduğu Halo oyunu sonunda PC platformuna çıkmaya hazırlanıyor. Halo: The Master Chief hikayesi artık PC'de de oyunseverlerle buluşacak. Microsoft Store ve Steam platformlarında yayınlanacak olan Halo oyunu indirimli fiyatlarıyla GameSatış sitesinden satın alınabilecek!

 

343 Industries tarafından 2014 yılında Xbox One için çıkarılan Halo: The Master Chief Collection içerisinde dört adet oyunu barındırıyordu. Kısa bir süre sonra Halo 3: ODST de eklenerek klasik Halo oyunu tüm sevenleriyle buluşmuştu. Geçtiğimiz yıllarda Halo oyununa getirilen güncelleme ve iyileştirmelerle 4K ve HDR desteği, LAN desteği, daha iyi kontrol sistemleri ve çok daha fazlası eklenmişti. Tüm bu geliştirmelerin ardından oyunun yapımcısı yönünü PC platformuna çevirerek Microsoft Store ve Steam platformlarıyla anlaştı. 2019 yılının ilerleyen zamanlarında bu platformlarda aktif olarak Halo: The Master Chief Collection oyununu görebileceğiz. 

 

Master Chief'in PC'ye geçişi çeşitli aşamalarda gerçekleşecek. Şu an için planlanana göre Halo: Reach ile Halo efsanesi PC'de resmi olarak başlayacak. Ardından tarih sırasına göre kalan seriler de eklenecek. Halo Reach, Halo Combat Evolved, Halo 3, Halo 3, Halo 3 ODST ve son olarak Halo 4 MCC serisinde yer alacaklar. 

 

PC platformunda indirimli Halo: The Master Chief Collection satın almak için GameSatış platformunu takip edebilirsiniz. Tüm Steam oyunları gibi Halo oyunu da ekstra indirimlerle karşınızda olacak.


PC Oyunları
Rainbow Six: Siege 2. Sezonda Gelecek Yeni Operatörlerin Özellikleri Sızdı
<< Önceki Haber

Rainbow Six: Siege 2. Sezonda Gelecek Yeni Operatörlerin Özellikleri Sızdı

Rainbow Six Siege’in gelecek sezonunda gelecek iki yeni operatör hakkında çok önemli bilgiler çoktan sızdırılmış olabilir. Yeni sezon Operation Brunt Horizon yeni başlamışken, önümüzdeki sezonda gelecek iki yeni karakterin özellikleri sızdı.   Rainbow Six: Siege'in her sezon iki yeni operatör ekleyeceğini biliyorduk ancak detayları ve özellikleri bir kullanıcı tarafından sızdırıldı. Yeni karakterle

13 Mart 2019, 17:28
Mobil Oyunlar
Harry Potter: Wizards Unite'e Ait Yeni Oynanış Videosu Geldi!
Sonraki Haber >>

Harry Potter: Wizards Unite'e Ait Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Yakın zamanda Harry Potter oyunları için çalışmaların yapıldığına dair bazı haberler çıkmıştı. Pokemon Go'nun yapımcısı olan Niantic tarafından benzer tarzda bir Harry Potter oyunu yapacaklarını duyurmuşlardı. Oyun muhtemelen bu yaz oyunseverlere sunulacak. Çıkmasına kısa bir süre kalan oyundan ilk oynanış videosu geldi.     Harry Poter: Wizards Unite videoda izlediğiniz üzere artırılmış gerçekli

13 Mart 2019, 17:34
YORUMLAR
Arama sonuçları