Harry Potter: Wizards Unite'e Ait Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Harry Potter: Wizards Unite'e Ait Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Yakın zamanda Harry Potter oyunları için çalışmaların yapıldığına dair bazı haberler çıkmıştı. Pokemon Go'nun yapımcısı olan Niantic tarafından benzer tarzda bir Harry Potter oyunu yapacaklarını duyurmuşlardı. Oyun muhtemelen bu yaz oyunseverlere sunulacak. Çıkmasına kısa bir süre kalan oyundan ilk oynanış videosu geldi.

 

 

Harry Poter: Wizards Unite videoda izlediğiniz üzere artırılmış gerçeklik (AR) oyunu. Tıpkı Pokemon Go'daki gibi telefonunuzun kamerasını kullanarak gerçek zamanlı çeşitli yetenekleri kullanabilir, farklı bir deneyim yaşabilirsiniz.
 

Niantic ekibi oyunla ilgili beklentileri maksimumda tutarak oldukça iddalı görünüyorlar. Pokemon Go'daki gibi bir furya yaratılır mı bilemeyiz ama Harry Potter hayranlarını çekeceği kesin.


PC Oyunları
Halo: The Master Chief Collection PC'ye Geliyor!
<< Önceki Haber

Halo: The Master Chief Collection PC'ye Geliyor!

PC oyuncularının her zaman hayalini kurduğu Halo oyunu sonunda PC platformuna çıkmaya hazırlanıyor. Halo: The Master Chief hikayesi artık PC'de de oyunseverlerle buluşacak. Microsoft Store ve Steam platformlarında yayınlanacak olan Halo oyunu indirimli fiyatlarıyla GameSatış sitesinden satın alınabilecek!   343 Industries tarafından 2014 yılında Xbox One için çıkarılan Halo: The Master Chief Collec

13 Mart 2019, 17:31
PC Oyunları
Overwatch İçin Baptiste Çıkış Tarihi Açıklandı
Sonraki Haber >>

Overwatch İçin Baptiste Çıkış Tarihi Açıklandı

Overwatch'ın son karakteri Baptiste bir kaç hafta önce açıklanmıştı. Duyurulduğundan bu yana PTR test sunucusunda aktif olan Baptiste için çıkış tarihi sonunda açıklandı. Blizzard'ın yaptığı açıklamaya göre Baptiste 19 Mart 2019 tarihinde diğer karakterlere katılarak oynanabilir olacak.    Geçtiğimiz haftalarda PTR test sunucusuna gelen Baptiste, Immortality Field yeteneği ile tüm Overwatch oyuncul

14 Mart 2019, 11:21
YORUMLAR
Arama sonuçları