Heartstone Rise of Shadows Çıktı!

Heartstone Rise of Shadows Çıktı!

Blizzard'ın dünyaca ünlü dijital kart oyunu olan Hearthstone'un yeni genişleme paketi yayınlandı. 

Rise of Shadows, 135 yeni kart ve kendilerine özgü mekanik ve keywordler ile birlikte oyunda yer almaya başladı. Rafaam'ın liderliğinde bir araya gelen kötüler çetesi kendilerine The League of E.V.I.L adını vermişler. İntikam almak isteyen bu çete, her türlü Enrikaya (Schemes) elinde tuttukları kartlar kadar güç kazanırlar. Ne kadar Yardakçıları (Lackeys), güçlü Battlecry'ları olan 1/1 Minionları varsa üzerinize sürmeye hazırlar.

Bu çeteye karşı savaşacak olan Defenders of Dalaran adlı gizemli grup şehirlerini ne olursa olsun koruyacaklardır. Twinspells adlı özel büyüleri kullandıklarında bir kopyasını oyuncunun eline vererek karşı tarafa daha fazla zarar verebiliyor. 

 

“Rise of Shadows‘un yayınlanmasıyla Hearthstone’da şimdiye kadar anlatmadığımız büyüklükte bir hikayenin startını veriyoruz,” diyen Blizzard Entertainment başkanı, J. Allen Brack, sözlerini “Bu genişleme paketi oyuna sadece yepyeni kartlar getirmekle kalmıyor aynı zamanda yeni bir Hearthstone yılı olan Ejderha yılının başlangıcına da işaret ediyor. 2019’da oyunculara hazırladığımız bir çok sürprizimiz var, ” şeklinde belirtiyor.

 

Bunlara ek olarak bir süreliğine Heartstone'a giren tüm oyuncular bilge ve güçlü Kirin Tor lideri Archmage Vargoth'un bir kopyasına sahip olabilecek. Dört manaya sahip olan bu Legendery minion, sıra sonunda karşı oyuncunun bir büyüsünü gelişigüzel bir hedef üzerine yeniden cast edebiliyor. Ayrıca oyuncular kısıtlı bir süre için oyundaki görevleri tamamalayarak 5 tanesi Rise of Shadows'a ait olan 12 kart paketine sahip olabilecekler. 

 

Yeni gelen genişleme paketinin detaylarını aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

 

 

 


Mobil Oyunlar
PUBG Mobile Silah Rehberi
<< Önceki Haber

PUBG Mobile Silah Rehberi

Son zamanların en iyi Battle Royale oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds PC sürümünün yanı sıra, şu sıralar Mobile tarafında dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Çoğu oyuncu bilgisayarlarında sistem gereksinimlerini karşılamadığı için özellikle PUBG Mobile'ı tercih ediyor. PUBG Mobile, PC sürümündeki neredeyse bir çok silahı bünyesinde barındırıyor. Silahlar tek başlarına bir yere

11 Nisan 2019, 17:26
PC Oyunları
Mortal Kombat 11'e Yeni Karakter Geldi !
Sonraki Haber >>

Mortal Kombat 11'e Yeni Karakter Geldi !

Daha önceki haberlerimizde Mortal Kombat 11 için gelen tüm detayları sizlerle paylaşmıştık. Sürekli içerik ekleyen geliştiriciler, oyuna yeni bir karakterin daha eklendiğini açıkladı.  {{news_to:mortal-kombat-11-icin-geri-sayim-basladi}}   23 Nisan 2019 tarihinde tüm platformlarda çıkacak olan Mortal Kombat 11'e Kitana eklendi. Geçtiğimiz hafta Cetrion adlı dişi bir karakter ekleyen geliştiriciler,

15 Nisan 2019, 16:52
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları