Hello Neighbor'dan Sonra Secret Neighbor

Hello Neighbor'dan Sonra Secret Neighbor

 

Bir dönem için sürekli oynanış videolarını gördüğümüz, kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesinin ilgisini çekmeyi başaran Hello Neighbor, devam niteliğindeki yeni oyunu Secret Neighbor ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Kaybolan arkadaşlarını bulmak için şüphelendikleri komşularının alanına girmeye çalışan bir grup çocuk var. Eğer komşularının evine girmeyi başarırlarsa, çocuklar kazanıyor. Oyun multiplayer ve 6 kişiye kadar oynanabiliyor. 
Eğer Secret Neighbor'da çocuk olarak oynuyorsanız, anahtarları toplamanız, arkadaşınızı komşunuzdan kurtarmanız ve kimseye güvenmemeniz gerek. Oyun şu an Halloween Alphasıyla birlikte resmi sitesinden oynanabiliyor. 
Eğer komşuyu oynayacak kadar şanslıysanız(!), ev sizin bölgeniz ! Davetsiz misafirlerinizi korkutmalı ve afallatmalısınız. Çocukların takımını dağıtmak için eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Unutmayın, alanınızı korumak zorundasınız ! 


Secret Neighbor için gereken sistem gereksinimlerine göz atalım.

 

Secret Neighbor Minimum Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 7 and up
İşlemci: i5 and up
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 770 and up
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

 


PC Oyun Haberleri
LoL Kostüm İndirimleri Başlıyor
<< Önceki Haber

LoL Kostüm İndirimleri Başlıyor

Sevilen MOBA oyunu LoL, bildiğiniz üzere her hafta sürpriz şekilde belirli şampiyon kostümlerine indirimler yapıyor. League of Legends'ta 23 Ekim ile 26 Ekim arasında belirli kostümlerde kaçırılmayacak bir indirim söz konusu olacak. %50 indirimli olarak satın alabileceğiniz kostümleri sizlerle paylaşalım. İşte LoL Kostüm İndirimleri Savaş Makinası Xerath 520 RP 260 RP Tapınak Fedaisi Lee Sin 7

22 Ekim 2018, 17:53
PC Oyun Haberleri
LoL 8.21 Yama Notları
Sonraki Haber >>

LoL 8.21 Yama Notları

Sevilen MOBA oyunu LoL için 8.21 yaması yayınlandı. Sezonun bitmesine bildiğiniz üzere az bir zaman var. Sezon sonuna kadar mevcut düzeni korumak istediklerini belirten Riot Games, League of Legends 8.21 yaması ile ufak değişiklikler ve yenilikleri oyunculara sundu. Kuleler artık kamuflaj yetenekleri için görüş açısını engellemeyecek. Bu durumdan Evelynn'in Pasifi, Rengar'ın ultisi, Pyke'ın Hayale

24 Ekim 2018, 10:38
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları