II. Dünya Savaşı Temalı Battlefield 5 Geliyor!

16-03-2018

II. Dünya Savaşı Temalı Battlefield 5 Geliyor!

Lütfen Alıcınızın Ayarları İle Oynamayınız!

Battlefield serisi nasıl ki Battlefield 1 ile I. Dünya Savaşı temasına dönüş yaptıysa, Battlefield 5 ile de II. Dünya Savaşına dönüş yapıyor. Ventura Beat’in yaptığı habere göre, Reddit üzerinden yayınlanan görselin, sahte değil gerçek olduğu, hatta ve hatta oyunun giriş ekranının görüntüsü olduğu söylendi. Tabii bu haberle birlikte, Battlefield hayranları büyük bir sevince kapıldılar ve şimdi de heyecanla oyunun çıkış tarihini bekliyorlar.

Oyunun adına geldiğimizde de ‘Peki neden Battlefield 2 değil de 5’ diye sorabilirsiniz. Serinin zaten Battlefield 2 diye bir oyunu var ve tahminimiz o ki herhangi bir karışıklığa neden olmamak için bu ismi seçtiler. Yani oyuncular ‘Acaba bu bir Remastered oyunu mu?’ diye şüpheye düşmesinler diye tekrardan numaralı isimlere geçilmiş olabilir. Tabii bu yalnızca bizim tahminimiz.

DICE firmasının geliştirmekte olduğu oyunun çıkış tarihini EA Games Ekim ayı olarak açıkladı. Lakin hala oyun hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Tahminimiz o ki yakın bir zamanda oyunun ilk görüntülerini yayınlayacaklardır. Batllefield 1’in ilk fragmanlarını izlerken kendinden geçen, sevinçten kafayı yiyen oyuncular, bakalım bu sefer nasıl bir halde olacaklar.

Öyle ki beklentiler oldukça yüksek. Umuyoruz ki DICE bu beklentilerimizi fazlasıyla yerine getirir ve bize tadından yenmez bir II. Dünya Savaşı deneyimi sunar.

Herkese bol oyunlu günler dileriz

Arama sonuçları