II. Dünya Savaşı Temalı Battlefield 5 Geliyor!

II. Dünya Savaşı Temalı Battlefield 5 Geliyor!

Battlefield serisi nasıl ki Battlefield 1 ile I. Dünya Savaşı temasına dönüş yaptıysa, Battlefield 5 ile de II. Dünya Savaşına dönüş yapıyor. Ventura Beat’in yaptığı habere göre, Reddit üzerinden yayınlanan görselin, sahte değil gerçek olduğu, hatta ve hatta oyunun giriş ekranının görüntüsü olduğu söylendi. Tabii bu haberle birlikte, Battlefield hayranları büyük bir sevince kapıldılar ve şimdi de heyecanla oyunun çıkış tarihini bekliyorlar.

 

Oyunun adına geldiğimizde de ‘Peki neden Battlefield 2 değil de 5’ diye sorabilirsiniz. Serinin zaten Battlefield 2 diye bir oyunu var ve tahminimiz o ki herhangi bir karışıklığa neden olmamak için bu ismi seçtiler. Yani oyuncular ‘Acaba bu bir Remastered oyunu mu?’ diye şüpheye düşmesinler diye tekrardan numaralı isimlere geçilmiş olabilir. Tabii bu yalnızca bizim tahminimiz.

 

DICE firmasının geliştirmekte olduğu oyunun çıkış tarihini EA Games Ekim ayı olarak açıkladı. Lakin hala oyun hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Tahminimiz o ki yakın bir zamanda oyunun ilk görüntülerini yayınlayacaklardır. Batllefield 1’in ilk fragmanlarını izlerken kendinden geçen, sevinçten kafayı yiyen oyuncular, bakalım bu sefer nasıl bir halde olacaklar.

 

Öyle ki beklentiler oldukça yüksek. Umuyoruz ki DICE bu beklentilerimizi fazlasıyla yerine getirir ve bize tadından yenmez bir II. Dünya Savaşı deneyimi sunar.

 

Herkese bol oyunlu günler dileriz


PC Oyun Haberleri
İsteyen Herkese Black Desert Online 7 Günlük Deneme Kodu Veriyoruz!
<< Önceki Haber

İsteyen Herkese Black Desert Online 7 Günlük Deneme Kodu Veriyoruz!

Tek yapmanız gereken, sitemiz üzerinden canlı destek hattımıza bağlanarak 7 günlük deneme kodu talep etmek. Üyelik şartı da olmadan, şartsız koşulsuz talep eden herkese BDO 7 günlük deneme kodu verilecektir. Güncelleme: Black Desert Online şu anki güncellemesi ile yeni kayıt olan tüm oyunculara 7 günlük deneme süresi sağlamaktadır. Oyuna kayıt olarak 7 günlük deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

16 Mart 2018, 13:08
Konsol Oyun Haberleri
PlayStation Plus Mart Ayı Oyunları Belli Oldu!
Sonraki Haber >>

PlayStation Plus Mart Ayı Oyunları Belli Oldu!

Sony Interactive Entertainmet, Playstation Plus abonelerine vereceği, Mart ayının ücretsiz oyunları belli oldu! Biliyoruz ki, PlayStation sahipleri Mart ayını iple çekiyorlardı. Çünkü sızan bir bilgiye göre Mart ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlar bu zamana kadar verilen oyunların arasında en iyileri olacak ve oyuncular bu duruma oldukça şaşıracaklardı. Bu sızan bilgiden sonra tüm PlayStation

16 Mart 2018, 13:20
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları