Knight Online Sirius Serverında 50 GB ve 4000 TL GameSatış Bakiyesi Hediye

Knight Online Sirius Serverında 50 GB ve 4000 TL GameSatış Bakiyesi Hediye
10 Şubat 2021, 19:31

Yıllardır bu oyuna tutkunuz. Bizler gibi senin için de Knight Online çok önemli; biliyoruz. Bu yüzden bugün, şu anda Knight Online Sirius serverında, sponsoru olduğumuz yayıncılarımızla bu haberi okuyan değerli kullanıcılarımıza toplamda 50 GB + 4000 TL GameSatış bakiyesi hediye ediyoruz. 

 


Sirius’ta Fırtına Gibi Esiyoruz

Haberi okuduğun şu an hemen altta nickleri profil resimleri yer alan yayıncılarımızın sayfasına giderek yayını izlemeye başlayabilir ve bu esnada oyundaki yerini alabilirsin: 

QUADRAAAAAAA IHACI
QUADRAAAAAAA IHACI

 


GB dağıtımı ve yayın içindeki GameSatış bakiyesi çekilişlerinden hakkın olanı vermek için bugün Sirius’tayız. 

Yaptığımız etkinliklerle adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. 

 

Keyifli oyunlar dileriz! 

 

 

Knight Online'da her daim fırtına gibi esmek istediğinde GameSatış güvencesiyle en ucuz Goldbar satın al, hayatı offline moda al! 


PC Oyun Haberleri
Knight Online Sevgililer Günü: Bekarların İntikamı 
<< Önceki Haber

Knight Online Sevgililer Günü: Bekarların İntikamı 

Knight Online Şövalyelerine sunduğu etkinliklere bir yenisini daha ekliyor ve artık tüm oyunlar için gelenekselleşmiş hale gelen Sevgililer Günü etkinliklerini hayata geçiriyor. Knight Online Sevgililer Günü Etkinliği için isim olarak “Bekarların İntikamı” belirlenmiş durumda. Keyifli okumalar! Knight Online Sevgililer Günü Etkinliği Ronark Land adlı haritanın random bir alalında 9 saatte bir

10 Şubat 2021, 11:42
Diğer Haberler
GameSatış 14 Şubat Sevgililer Günü Özel
Sonraki Haber >>

GameSatış 14 Şubat Sevgililer Günü Özel

(G)eldi çattı aşkın mevsimi (A)tar kalbimde bir vadi sevgisi (M)azeretsiz sevdim ben seni (E)n güzelidir bronze ligi (S)inmişsin karanlık çalıya (A)tmışım son totemi kule altına (T)arayıcı mercek açsana (I)şık hızında kesti beni Rengar (Ş)imdi sur zamanı ben kaçar Sevgililer Günü geliyor; GameSatış Sevgililer Günü Çekilişi ile her zaman olduğu gibi herkesin yüzünü güldürüyor. 14 Şubat

11 Şubat 2021, 15:05