Knight Online ve CS:GO İtem Satış Komisyonu %5'e Düştü!

Knight Online ve CS:GO İtem Satış Komisyonu %5'e Düştü!

Knight Online item ve CS:GO skin satışları Türkiye'nin en güvenilir ve bir numaralı firması olan GameSatış'ta artık tüm İtem satın alma ve item satma işlemlerinizde komisyon %5 olarak güncellendi. Bu sayede siz de Knight Online item ve CS:GO skin satışlarınızı en uygun fiyatlarla yapabilir, her zamankinden daha çok kazanabilirsiniz!

 

Knight Online İtem Satışı Komisyonu

 

Knight Online item satışlarında öncesinde %10 olan item satış komisyonunu sizler için %5 olarak güncelledik. Siz değerli kullanıcılarımızın yoğun isteği üzerine yaptığımız bu güncellemeyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık tüm Knight Online item satışlarınızda ve alışlarınızda komisyon oranı %5 olacaktır. Bu değişiklik ile birlikte artık dilerseniz sattığınız itemlerden daha çok para kazanabilir ya da daha ucuza satma imkanı bulabilirsiniz. Bu da Knight Online iteminizi daha hızlı satmanızı sağlayacaktır. Knight Online İtem satışlarında Türkiye'nin bir numarası olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

 

CS:GO İtem Satışı Komisyonu

 

Artık CS:GO item ve skin satışlarınızda %10 değil, sadece %5 komisyon ödeyeceksiniz. Counter Strike Global Offensive oyununda skin satışlarının ne kadar önemli olduğunun ve siz değerli kullanıcılarımızın bu satışlara ne kadar ilgi duyduğunuzun farkındayız. Bu sebeple CSGO satışlarınızda ve alımlarınızda sadece %5 komisyon uygulanacaktır. Bu sayede diğer sitelere kıyasla çok daha hızlı alıcı bulabilir ya da tüm satışlarınızdan kazancınızı %5 artırabilirsiniz. Karar tamamen sizin. GameSatış olarak bizim tek önemsediğimiz, sizin mutluluğunuz! Artık CS:GO silahlarınızı, eldivenlerinizi, bıçaklarınızı ve tüm kostümleri en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

En Ucuz İtem Satın Almak ve Satmak

 

Son yaptığımız Knight Online ve CS:GO item ve skin satışlarındaki komisyon güncellemesinden sonra en ucuz item satın almak veya satışlarınızdan en çok parayı kazanmak sizin elinizde! Sadece %5 olan item komisyon ücreti sayesinde en ucuz fiyata Knight Online itemi satın alın, en ucuz CS:GO kostümlerini satın alın ya da satışlarınızdan %5 daha fazla para kazanın! 

 

GameSatış İtem Pazarı

 

Türkiye'nin en ucuz Knight Online item ve CS:GO skin satış fiyatları her zaman GameSatış sitesinde sizi bekliyor! Ucuz Knight Online item fiyatları ve CS:GO Skin fiyatları için sitemizin ilgili sayfalarını incelemeniz yeterli olacaktır. Size en uygun olan, ucuz ve güvenilir itemleri bulun, GameSatış'ın hızlı teslimat ve kalitesinden yararlanın. 

 

Türkiye'nin bir numaralı item satış sitesi GameSatış her zaman hizmetinizde!


PC Oyunları
Black Desert Online'a Yeni Destek Sınıfı Geliyor!
<< Önceki Haber

Black Desert Online'a Yeni Destek Sınıfı Geliyor!

Popüler MMORPG oyunu Black Desert Online için yeni karakter sınıfı duyuruldu. Yakın zamanda Lahn sınıfını getiren Pearlabyss, üzerinden çok geçmeden yeni bir destek sınıfı olan Shai'yi getireceğini duyurdu. "Shai, savaş ve buff yetenekleri olan bir destek sınıfıdır. Becerileri onu oldukça hızlı kılar ve tehlikelerden kaçmak için Shai ile aynı boyda olan Florang'ı savurur. Müttefiklerini iyileşt

19 Haziran 2019, 12:41
Mobil Oyunlar
Harry Potter Wizards Unite Çıkıyor!
Sonraki Haber >>

Harry Potter Wizards Unite Çıkıyor!

Niantic tarafından geliştirilen Harry Potter Wizards Unite bu hafta çıkıyor. Yakın zamanda tüm dünyayı Pokeman GO çılgınlığı sarmıştı. Harry Poter Wizards Unite de AR olarak oyunseverlerle buluşacak. Los Angeles'ta gerçekleştirilen bir tanıtım esnasında oyunun 21 Haziran tarihinde piyasaya çıkacağı duyuruldu. Bunlara ek olarak bir süredir Yeni Zelanda ve Avusutralya'da beta sürecinde olan oyunu

19 Haziran 2019, 14:03
Arama sonuçları