Layers of Fear Steam’de Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Layers of Fear Steam’de Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Bloomber Team bünyesinde Unity oyun motoru kullanılarak geliştirip, 16 Şubat 2016 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan psikolojik korku oyunu Layers of Fear kısa bir süreliğine Steam platformunda ücretsiz oldu. Gelmiş geçmiş en iyi psikolojik korku oyunları kategorisinde adından oldukça başarılı bir şekilde söz ettirip, kendine sağlam bir yer edinmeyi başaran Layers of Fear korku oyununun Steam platformunda kısa bir süreliğine ücretsiz olması bu zamana kadar oynayamayanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. 

 

 

 

 

 

Psikolojik Korku Oyunu Türünün En İyilerinden!

Layers of Fear kendi türünde fazlasıyla başarılı bir oyun. Eğer bu tür oyunları seviyorsanız Steam - Layers of Fear fırsatını sakın kaçırmayın. Oyunda bir bacağı topal, yaşlı ve psikolojik sorunları olan bir ressamı yönetiyoruz. Karakterimiz devasa bir malikanede yaşıyor ve akıl sağlığı yerinde değil. Durum böyle olunca karakterimizin bu sıkıntılı hallerine fazlasıyla tanık oluyoruz ve sizin de tahmin edebileceğiniz gibi oyunumuz bu başlık altında dönüyor. Akıl sağlığı yerinde olmayan karakterimizin her adımı neredeyse bir olay; çünkü bir kapı açtığında, kafasını başka bir yöne çevirdiğinde ya da sadece göz kırptığında karakterimiz kendini bambaşka bir yerde bulabiliyor. Hatta biraz detaylı bahsedecek olursak, bir odaya giriyorsunuz ve kapıyı kapatıyorsunuz o odada biraz durup işini hallettikten sonra çıkmak için kapıyı açıyorsunuz ve bu sefer karşınızda bambaşka bir yer buluyorsunuz. Ya da malikanenin içinde normal bir şekilde yürüyorsunuz ve karakteriniz göz kırpıyor, bu saniyelik olayda yine kendinizi birden birde bambaşka bir yerde bulabiliyorsunuz. Arkadan bir ses mi geldi diye dönüp baktığınızda karşınıza koca bir duvar çıkabiliyor ve en önemlisi de kafanızı tekrardan ilerlediğiniz yöne çevirdiğinizde orada da bir duvar görüyorsunuz derken kendinizi bir anda kapalı bir odanının içinde buluyorsunuz. Peki kapı nerede? İşte onu da çözmek artık size kalıyor. Layers of Fear hem oynanış açısından hem hikaye, hem atmosfer hem de konu açısından gerçekten övgüyü hak eden bir yapım. Polonyalı bağımsız bir oyun şirketi olan Bloomber Team ekibini gerçekten takdir etmek gerek. Oyun hazır ücretsizken  bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

Psikedelik korku – Kameranın her dönüşüyle ortam görünümünün tamamen değişmesi, cinnet hissi yaratıyor.

Viktorya dönemi atmosferi – 19. yüzyılın başyapıtı olan tablolardan, mimari ve dekoratif öğelerden ilham alan bir oyun dünyasını keşfet.

Özgün ve klasik sanat – Çok sayıda özgün sanat ve müzik eseri hikayeyi ve ortamı ete kemiğe büründürüyor.

Hikaye odaklı keşif – Ressamın karanlık ve trajik geçmişine ait ayrıntıları yalnızca etrafı keşfederek ortaya çıkarabilirsin.
 


PC Oyun Haberleri
Korku Oyunu Call of Cthulhu’dan Yepyeni Bir Video Geldi
<< Önceki Haber

Korku Oyunu Call of Cthulhu’dan Yepyeni Bir Video Geldi

Cyanide bünyesinde Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilip, Focus Home Interactive firması tarafından yayınlanacak olan korku oyunu Call of Cthulhu’dan yepyeni bir video geldi. Bir Howard Philips Lovecraft eseri olan Cthulhu’nun Çağrısı kitabından uyarlanarak geliştirilen Call of Cthulhu, bakalım oyunculara istediği korkuyu ve dehşeti yaşatabilecek mi? Call of Cthullhu Nasıl Ola

14 Haziran 2018, 10:45
PC Oyun Haberleri
PES 19’un Yeni Oynanış Videosu Geldi
Sonraki Haber >>

PES 19’un Yeni Oynanış Videosu Geldi

30 Ağustos tarihinde bizlerle birlikte olacak olan Pes 19’un yepyeni oynanış videosu ile sizlerleyiz. Biliyorsunuz ki Konami, Pes 19 için oldukça iddialı açıklamalarda bulunuyor. Yepyeni animasyon mekaniği ve ışık tekniği ile Pes serisi tarihini en baştan yazacağını belirttikleri Pes 19, gerçekten de bu kadar harika, bu kadar efsane bir futbol oyunu olacak mı 30 Ağustos 2018 çıkış tarihi ile birlik

14 Haziran 2018, 13:07
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları