League of Legends Prestij Puanları ve Kostümleri

League of Legends Prestij Puanları ve Kostümleri

Riot Games, League of Legends için yeni duyurduğu Prestij Kostümleri için geçerli Prestij Puanı sistemini açıkladı.

 

Bu sisteme göre yeni çıkacak olan Prestij Kostümleri oyun mağazasından sadece Prestij Puanı ile satın alınabilecek. Prestij Kostümler bir yıl boyunca mağazada kalacak ve yeterli Prestij Puanı olan her oyuncu bu kostümleri alabilecek. 2019 yılına ait Prestij Kostümleri 1 Şubat 2020 saat 10:59’a kadar mağazada olacak.

 

Riot Games sadece etkinliklerde satın alınmasının aksine Prestij Kostümlerinin yıl boyunca satın alınabileceği bir sistem olarak Prestij Puanları sistemini geliştirdi. Bir yandan etkinliklere özel Prestij Serisi kostümler yayınlanırken bir yandan da yıl boyunca 100 Prestij Puanı karşılığında alınabilecek özel Prestij Kostümleri de yayınlanacak. Prestij Serisi kostümleri altın ve beyaz renklerini kullanacak. Bu sayede bu kostümler kolaylıkla tanınabilecek.

 

Prestij Puanları Riot Points ile alınan Usta İşi Sandık paketlerinden çıkacak. Farklı Riot Points değerlerinde 3 adet farklı Usta İşi Sandık paketi satışta olacak. Prestij Puanları 1 Ocak 2020 saat 10:59 tarihine kadar Usta İşi Sandık paketlerinden alınabilecek.


İndirimli fiyatlarla en ucuz LoL RP satın almak istiyorsanız Gamesatış her zaman hizmetinizde!


PC Oyunları
Oyun Dünyasını Şoke Eden Ayrılık!
<< Önceki Haber

Oyun Dünyasını Şoke Eden Ayrılık!

8 yıldır işbirliği yapan Bungie ve Activision ayrıldı. Oyun dünyasını adeta şok eden bu gelişme ile gözler Bungie'nin geliştirdiği Destiny 2 oyununa çevrildi. Ancak Bungie bu ayrılıkla birlikte Destiny markasını da yanında götürdü.   Destiny'nin tüm haklarını elinde bulunduran Bungie, bundan sonraki süreçte Destiny ile ilgili neler yapacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.   Her ne kadar ş

11 Ocak 2019, 12:54
Konsol Oyunları
Red Dead Redemtion 2'ye Gun Rush Geldi
Sonraki Haber >>

Red Dead Redemtion 2'ye Gun Rush Geldi

Red Dead Redemption 2’nin kısa süre önce çevirim içi çok oyunculu modu olan Red Dead Online beta sürümü ile çıkmıştı. Battle Royal modu olan Gun Rush oyuna yeni gelen güncelleme ile beraber yayınlanmış oldu.   İlk ve tek vahşi batı temalı Battle Royal oyun modu olan Red Dead Redemption 2 oyunseverler tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyordu.    2018 yılına damgasını vuran oyunlar arasında birinci

11 Ocak 2019, 14:51
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
YORUMLAR
Arama sonuçları