Legend Online Reborn Nasıl Giriş Yapılır

Legend Online Reborn Nasıl Giriş Yapılır

Legend Online Reborn oyuncuları bugün her zaman girdikleri şekilde oyuna giriş yapamadılar. Bu da beraberinde Legend Online Reborn nasıl giriş yapılır gibi soruları beraberinde getirdi. 

31 Aralık 2020 tarihinde Flash Player desteğine son veren Adobe, oyuncuları ve kullanıcıları farklı mecralara yönlendirmiş oldu. Legend Online Reborn oyununa girmek için artık oyuncular için özel olarak tasarlanan yeni hızlı giriş eklentisine gitmek gerekiyor. 

Eski hızlı giriş indirme bağlantısı da site üzerinde bulunmaya devam ediyor. Yeni hızlı giriş, verilen bağlantıdan indirilebilir. 

Farklı bağlantı problemleriyle karşılaşılması halinde müşteri hizmetleriyle görüşülmesi gerekiyor. 

 

Hızlı Giriş İndirme Linki:

https://gamebox3.oasgames.com/gamebox/download.php?g=lortr

 

Keyifli oyunlar dileriz!

 

GameSatış güvencesiyle en ucuz Elmas satın al, yeni mekanın da sahibi olduğunu herkese göster!


PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Ajan Yoru ve 2. Kısım Atc 1
<< Önceki Haber

Valorant Yeni Ajan Yoru ve 2. Kısım Atc 1

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek ve Valorant Yeni Ajan Yoru yetenekleri nelerdir gibi sorular netlik kazandı. Valorant 1. Kısım’da tam 3 adet Atc gördük ve 2. Kısım Atc 1’in gelmesiyle 1. Kısım resmi olarak sona erdi. Yeni ajanın da aramıza katılacağı bu kısımda dengeler yeniden şekilleniyor. Valorant 2. Kısım Valorant 2. Kısım’da en büyük değişiklik yeni ajan Yoru olacak. Bunun yanında

13 Ocak 2021, 11:54
Sonraki Haber >>

Bir Devrin Sonu: Flash Player Resmen Kapandı

"Flash Player kapandı mı" sorusuna artık net bir yanıt verebilirz: Adobe Flash Player oldukça fazla güvenlik açığı bulundurması sebebiyle artık hayatımızda var olmayacak. Bir zamanların vazgeçilmez oyunlarına ev sahipliği yapan Adobe Flash Player, bir mesaj yayınladı ve resmen ömrünü doldurdu. Mesajda: "Adobe Flash Player’i kullandığınız için teşekkür ederiz. 31 Aralık itibariyle Flash Player

13 Ocak 2021, 17:55
Arama sonuçları