LoL Sevilen Şampiyon Nunu'da Değişiklik Yaptı

LoL Sevilen Şampiyon Nunu'da Değişiklik Yaptı

 

Sevilen oyun League of Legends (LoL) , uzun zamandır bünyesinde bulunan sevimli şampiyon Nunu'yu değiştiriyor. Bu değişiklik ile Nunu, ultisini artık daha rahat kullanabilecek. İsabet konusunda biraz sıkıntı yaşanmasına sebep olan bu durum, değişiklik ile giderilecek.

League of Legends Nunu 

Riot Games Türkiye'nin resmi olarak duyurduğu bilgiler, Nunu'nun ultisinin aynı kalacağını ancak kullanımının daha rahat olacağını belirtti. Ultisinin yanı sıra E skilinde de değişiklik yapılıyor.  Bu değişiklik sonrasında, "E" skilli ile hem rakip hasar alacak hem de sersemleyecek. Bunun dışında Nunu, rakipleri sersemletme yeteneğine de sahip olacak ve bu yeteneği kullanırken rakiplerine kar topu atabilecek ve ekstra hasar sağlayabilecek. 


LoL'ün sevilen şampiyonu Nunu ve en yakın arkadaşı Willump'taki değişikliklere, bir de yayınlanan video üzerinden göz atalım.
 


PC Oyun Haberleri
Post Scriptum Çıktı !
<< Önceki Haber

Post Scriptum Çıktı !

Post Scriptum, 2. Dünya savaşında geçen, ekip çalışmasının önemli olduğu birinci şahıs simülasyon oyunudur. Oyuncular, Hollanda tarla ve kasabalarında İngilizler tarafından yürütülen operasyonları, tarihin içinde yaşama fırsatı buluyor. Oluşturulan bölgeler, sokak seviyesinden harita görünümlerine kadar, hepsi arşiv referanslarından doğru şekilde, Post Scriptum ile tarihe uygun olarak oluşturul

13 Ağustos 2018, 15:39
Steam Oyun Haberleri
Steam'e Zam Geliyor Mu ?
Sonraki Haber >>

Steam'e Zam Geliyor Mu ?

Türkiye'deki tüm oyuncuların aklında bu aralar tek bir soru var. Doların yükselmesiyle birlikte, oyunlara ve oyun içi mağazalara gelen zamlar kaçınılmaz oldu. Bu zamlardan sonra, oyuncular bu kez de Steam'e zam gelecek mi endişesi taşırken, kötü haberler yayılmaya başladı. Steam'e Zam Gelecek Mi ? Uzun zamandır kur farklarını hiçe sayarak oyuncuları bu tür endişelerden uzak tutmayı başaran oyun

14 Ağustos 2018, 13:53
Arama sonuçları