Metin2’ye Yeni Güncelleme Geldi!

Metin2’ye Yeni Güncelleme Geldi!

Metin2 geçtiğimiz günlerde 19.3 güncellemesini yayınladı. Oyuna birçok yeni özellik, geliştirme ve hata düzeltmesi yapıldı.  
 
Gelen tüm yenilikler: 

 

Metin2’ye Uyanış ve Zaman Çatlağı zindanları ile Yanılsama Platosu adında yeni bölgeler eklendi. 

 

Güncelleme sonrası Metin2 Yaz Etkinliği başlayacak. Nesne market üzerinden Ejder Parası ile satın alabileceğiniz yeni kostümler, başlıklar ve pet eklenecek. Etkinlik başlangıç tarihi henüz açıklanmadı. 
 

Güncelleme ile birlikte Ejderha taşı parçası+ geldi. Level 110’dan itibaren yeni bir görev serisi eklendi. 
 

92. ve 94. Level Biyolog Araştırması görevini sıfırlamaya olanak sağlayacak yeni bir eşya eklendi. 
 

Bunlar dışında birçok geliştirme ve hata düzeltmeleri yapıldı. Güncellemenin tüm ayrıntılarını Metin2 Forum üzerinden öğrenebilirsiniz. Etkinlik için hazırlıklarınızı tamamlamak için en ucuz Metin2 EP, GameSatış’ta sizleri bekliyor. 


PC Oyunları
CS:GO Dust 2 Haritası Geri Döndü!
<< Önceki Haber

CS:GO Dust 2 Haritası Geri Döndü!

Counter Strike bugün resmi olarak 20 yaşında! Bu geçen 20 yıl içerisinde dünyanın en çok bilinen ve oynanan FPS oyunu olmayı başardı. Valve firması ise oyunun 20. yılını kutlamak için özlenen eski Dust 2 haritasını geri getirdi! Valve paylaştığı güncelleme notlarında AUG silahına düzenleme getirdiklerini, oyuna satın alınabilecek tavuk kapsülü eklediklerini ve eski Dust II haritasını Casual oyun

19 Haziran 2019, 16:00
PC Oyunları
PUBG Güncellemesi! Yeni Silah Deagle ve Detaylar
Sonraki Haber >>

PUBG Güncellemesi! Yeni Silah Deagle ve Detaylar

PUBG güncelleme 30 ile oyuna onlarca yeni içerik ekleniyor! PUBG'ye yeni silah Desert Eagle (Deagle), yeni tank, kenarlara tutunma, telsiz mesajı ve çok daha fazla içerik geliyor! Şu an test sunucusunda olan güncelleme çok yakında ana sunucuya eklenecek ve oynanabilir olacak. Gelin, yeni PUBG yama notlarına beraber göz atalım. BP kullanılarak alınabilen eşyaların sayısı artırıldı. Uzun zamandır o

20 Haziran 2019, 13:31
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları