Need for Speed Heat Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Need for Speed Heat Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Electronic Arts tarafından geliştirilen sevilen yarış oyununun yeni oyunu ile ilgili geçtiğimiz günlerde belli sızıntılar gelmişti. Daha sonra oyun için bir geri sayım başlatıldı. Geri sayımın bitmesi ile sevilen yarış oyunu serisi Need for Speed’in en yeni oyunu Need for Speed Heat resmi olarak video ile birlikte duyuruldu.  

  

Oyunun duyurusu ve video paylaşımının yanında Electronic Arts, Need for Speed Heat’i ön siparişe de açtı. Need for Speed Heat Standart Edition ve Deluxe Edition olarak iki farklı versiyon ile oyunculara sunulacak.  

  

PlayStation 4'te Need for Speed: Heat Standart Edition 459 TL, Deluxe sürümü ise 519 TL olarak fiyatlandırıldı. Xbox One için ise Need for Speed Heat Standart Edition 468 TL iken, Deluxe sürüm 539 TL olarak ön siparişe açıldı. 

 

5 gün sonra gerçekleşecek Gamescom’da Need for Speed Heat ile ilgili yeni bir tanıtım videosu ile detaylar paylaşılacak. Need for Speed: Heat çıkış tarihi ise 8 Kasım olarak duyuruldu. Şimdi indirimli Need for Speed Heat'ı, GameSatış üzerinden ön sipariş edebilirsiniz.

 


Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile için Yeni Güncelleme Geldi!
<< Önceki Haber

PUBG Mobile için Yeni Güncelleme Geldi!

Çıktığı günden bu yana mobil platformlarda en çok oynanan PUBG Mobile yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan Pubg Mobil için gelen güncelleme ile oyuna Zombi Modu geldi. PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde aldığı 0.14.0 güncellemesi Android ve IOS kullanıcılarına sunuldu. Güncelleme ile birlikte oyuncular tarafından çok sevilen PUBG Mobile Zombi moduna ek olar

15 Ağustos 2019, 16:20
PC Oyun Haberleri
Fortnite Kızıl Darbe Paketi Geldi!
Sonraki Haber >>

Fortnite Kızıl Darbe Paketi Geldi!

Fortnite oyununun yeni paketinin ismi belli oldu: Kızıl Darbe Paketi. Birbirinden güzel eşyalar ve 600 V Papel içeren Kızıl Darbe Paketi'ni GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. Kızıl Darbe Paketi ile rakiplerinizin nefesini kesmeye hazır mısınız? Fortnite Kızıl Darbe Paketi İçeriği Fortnite yeni Kızıl Darbe Paketinin satın aldığınızda aşağıdaki içeriğe sahip olacaksınız; -600 V-Papel -Destan

16 Ağustos 2019, 11:57
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları