Overwatch Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

23-07-2018

 

Overwatch'ı çok kez duymuşsunuzdur,eğer daha satın almadıysanız veya denemeden satın almak istemiyorsanız, bu hafta sonu sizin için gerçekten harikulade geçecek! Çünkü hafta sonu Overwatch ücretsiz hale gelecek,ayrıca çoğu harita ve şampiyon ücretsiz kullanılabilir olacak. Overwatch League Grand Finallerinin hızla yaklaşmasıyla birlikte, Blizzard Overwatch'ı bu ayın sonunda denemeyi ücretsiz yapıyor. Temmuz 26-30 itibaren, Playstation 4 ve Playstation Plus Xbox Live ile Xbox One ya da Battle.net hesabı olan herkes Overwatch'a tam erişim hakkına sahip olacak.

 

Battle.net Hesabı Olan Herkes Hafta Sonu Ücretsiz Olarak Overwatch Oynayabilecek

Tüm OverWatch kahramanlarını içerecek Hızlı oyun,Özel oyunlar ve Arcade moduyla beraber 18 harita kullanılabilecek. Kutular kazanılacak, seviyeler yükseltilecek ve ücretsiz zaman diliminde yaptığınız tüm ilerlemeler,eğer oyunu satın alırsanız hesabınıza geçirilecek.
Elbette, buradaki gelişiminizi sürdürmek  için bir BattleNet hesabına ihtiyacınız olacak. Ücretsiz hafta sonları oyunculara tüm şampiyonlara liste erişimi,tüm haritalar, tüm modları devreye sokuyor. Seviye atlayabilir, yağma kutuları kazanabilir ve ilerlemenizi kaydedebilirsiniz.

Overwatch'ın ücretsiz hafta sonu 26 Temmuz'da saat 11: 00'de başlıyor ve 30 Temmuz'da saat 23:59'da ise  sona eriyor. 

Arama sonuçları