Overwatch Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Overwatch Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

 

Overwatch'ı çok kez duymuşsunuzdur,eğer daha satın almadıysanız veya denemeden satın almak istemiyorsanız, bu hafta sonu sizin için gerçekten harikulade geçecek! Çünkü hafta sonu Overwatch ücretsiz hale gelecek,ayrıca çoğu harita ve şampiyon ücretsiz kullanılabilir olacak. Overwatch League Grand Finallerinin hızla yaklaşmasıyla birlikte, Blizzard Overwatch'ı bu ayın sonunda denemeyi ücretsiz yapıyor. Temmuz 26-30 itibaren, Playstation 4 ve Playstation Plus Xbox Live ile Xbox One ya da Battle.net hesabı olan herkes Overwatch'a tam erişim hakkına sahip olacak.

 

Battle.net Hesabı Olan Herkes Hafta Sonu Ücretsiz Olarak Overwatch Oynayabilecek

Tüm OverWatch kahramanlarını içerecek Hızlı oyun,Özel oyunlar ve Arcade moduyla beraber 18 harita kullanılabilecek. Kutular kazanılacak, seviyeler yükseltilecek ve ücretsiz zaman diliminde yaptığınız tüm ilerlemeler,eğer oyunu satın alırsanız hesabınıza geçirilecek.
Elbette, buradaki gelişiminizi sürdürmek  için bir BattleNet hesabına ihtiyacınız olacak. Ücretsiz hafta sonları oyunculara tüm şampiyonlara liste erişimi,tüm haritalar, tüm modları devreye sokuyor. Seviye atlayabilir, yağma kutuları kazanabilir ve ilerlemenizi kaydedebilirsiniz.

Overwatch'ın ücretsiz hafta sonu 26 Temmuz'da saat 11: 00'de başlıyor ve 30 Temmuz'da saat 23:59'da ise  sona eriyor. 


PC Oyun Haberleri
PUBG Yayıncılarından Tam 1 Milyon Dolar Bağış
<< Önceki Haber

PUBG Yayıncılarından Tam 1 Milyon Dolar Bağış

Dünyanın en iyi 40 oyun yayıncısı ve 40 profesyonel PUBG oyuncusunun mücadele edeceği turnuva duyuruldu. PUBG PGI Charity Showdown etkinliğini, 27 Temmuz saat 17:00'da canlı yayından izleyebileceğiz. Birinci takımın 600.000, İkinci takımın 300.000, Üçüncü takımın 100.000 dolar kazanacağı bu etkinlikte toplam ödül havuzu tam tamına 1 Milyon Dolar ! Kazanılan bu ödüller, takımların seçtiği yardım

20 Temmuz 2018, 12:20
Steam Oyun Haberleri
Spec Ops The Line Geliştiricisinden Yeni Oyun
Sonraki Haber >>

Spec Ops The Line Geliştiricisinden Yeni Oyun

Steam platformunda oynanan ve oynaması oldukça keyif veren Spec Ops:The Line'ı duymamış olabilirsiniz. Helikopterde başladığımız macera, Dubai'nin her yerinde devam ederken, oyuna kendinizi kaptırmamanız imkansız. Oyunun verdiği mesajlar, akıcı bir oynanışa sahip olması, insanı ince ince rahatsız eden acı görüntüler... Durum böyle olunca, Spec Ops'u oynayanlar olarak, geliştirici firma Yager ne z

23 Temmuz 2018, 10:08
Arama sonuçları